Verslumo ugdymas


Įvadas. Kam ši knyga reikalinga. Du tėčiai – turtingas ir vargšas. Pirmoji pamoka. Turtingieji nedirba del pinigu. Antroji pamoka. Kodėl turime išmanyti finansus? Trečioji pamoka. Rūpinkis savo verslu. Ketvirtoji pamoka. Mokesčiai ir akcinės bendrovės. Penktoji pamoka. Turčiai patys prasimano pinigų. Šeštoji pamoka. Dirbk ne dėl pinigų – stenkis įgyti patirties. Įveikti kliūtis. Pradžia. Norite sužinoti dar daugiau? Epilogas. Išvados.

Dažniausiai tėvai savo vaikus ragina mokytis, gerai mokytis, kad jie įgyję aukštąjį universitetinį išsilavinimą gautų gerai apmokamą darbą ir galėtų gyventi nevaržomi bei nepriklausomi nuo savo finansų. Būtent taip pat galvojo ir Šeron Lechter, dviejų vaikų mama. Ji skatino savo sūnų ir dukrą mokytis kuo geresniais pažymiais ir stengtis kuo geresniais balais baigti aukštasiais mokyklas. Tačiau kartą, kai sūnus grįžo namo ir pareiškė, jog nesistengs mokytis, nes jis ir taip bus turtingas, mama suprato, jog aukštasisi išsilavinimas ir gerai apmokamas darbas dar nesuteikia finansinės nepriklausomybės ir garantijų. Norint visa tai turėti reikia išmokti tvarkyti savo finansus taip, kad pinigai tarnautų žmogui, o ne atvirkščiai. Tačiau tada Šeron Lechter iškilo dar viena problema: kaip išmokyti to savo vaikus, jei pati buvo auklėjama visai kitaip. Laimingo atsitiktinumo dėka Šeron Lechter buvo supažindinta su šios knygos autoriumi Robertu Kijosakiu (Robert Kiyosaki). Roberto Kijosakio gyvenimo patirtis buvo puikus pradžiamokslis vaikams pradedant mokytis teisingai tvarkyti savo finansus.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (4273 žodžiai)
  • Universitetas
  • Melybe
  • Verslumo ugdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslumo ugdymas. (2013 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslumo-ugdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 06:04
×