Verslumui konspektas


Darbo pagrindinis tikslas ir vizija. Darbo pagrindinis tikslas – sukurti produkciją ir/ar paslaugas, suteikiančias naudą ir vertę kitiems žmonėms (visuomenei, rinkai, vartotojams) ir gaunant už tai iš jų atlygį. Darbo vizija – paklausus, vertingas ir teisingai vartotojo apmokėtas profesinės veiklos produktas. Darbo misija ir vertybės. Darbo nauda. Trys piniginių pajamų tipai. Kaip DARBOVIETĖJE kuriama. Nauja (pridėtinė) vertė? Pridėtinės vertės skaičiavimas. Verslumo ir gyvenimo kokybės sąryšis. Asmenybės vystymosi etapai. Verslumo sudėtinės dalys. Verslumo gebėjimų ugdymo matrica. Verslumo ugdymo etapai.

Darbo misija – tenkinti kitų žmonių poreikius, spendžiant jų problemas bei suteikiant jiems naudą ir vertę geriau, nei tai pasidarytų jie patys ar atliekamo darbo konkurentai.

Darbo veiklos vertybės – efektyviai kurti reikiamų ir gerinančių žmonių gyvenimą išteklių naują (papildomą) vertę ir jos rezultatai adekvačiai dalintis tarp darbo rezultatų kūrėjų, vartotojų ir bendruomenės.

Iškilios profesinės veiklos darbuotojas savo darbu kuria reikalingus žmonijai išteklius ir tuo įneša ženklų indėlį į aplinkinių žmonių poreikių tenkinimą bei jų problemų sprendimą.

Už kitų gyvenimo kokybės pagerinimą, jie užsitarnauja savo klientų pasitikėjimą ir dėkingumą.

Todėl tikroji darbo prasmė – suteikti naudą ir vertę savo aplinkos žmonėms.

Ta nauda privalo būti realiai pajuntama, suvokiama ir patikima. Todėl dėkingumas ir pasitikėjimas būtini gautos vertės ir naudos vertinimo požymiai.

VERSLUMAS – žmogaus įgytas ir išvystytas išskirtinis gebėjimas, kurio neturi kiti gyvosios gamtos atstovai – susikurti (išsiauginti, pasigaminti) papildomus ir reikiamus gyvenimo išteklius, kurių nėra ar ima trūkti jų aplinkoje.

Verslumas – žmonių gebėjimas kurti reikiamus išteklius bei generuoti pajamas, efektyviai panaudojant esamą, pritraukiamą, gausinamą intelektinį bei materialųjį kapitalą.

  • Microsoft Word 199 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (745 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ambicijaa
  • Verslumui konspektas
    10 - 10 balsai (-ų)
Verslumui konspektas. (2015 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslumui-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 00:16
×