Vertimas realiu laiku į kitą kalbą


Ntt docomo programa. Įvadas. Ntt docomo programos pristatymas. Situacijos analizė. Pardavimo tikslai ir strategija. Produkto distribucija. Pardavimo potencialo įvertinimas ir. M. Prognozuojamų apimčių pateikimas (lt ir vnt). Organizacinė struktūra. Darbuotojų motyvacinė sistema. Pasiektų rezultatų kontrolės mechanizmas. Priedai. Priedas. Eksportas ir importas pagal valstybes.

Dabartinis pasaulis nestovi vietoje. Nežmonišku greičiu jis juda ir stumiasi į priekį. Užtenka tik atsiversti inovacijų puslapį ir ten išvystame begales naujovių, kurios žaibiškai skverbiasi į mūsų dinamišką gyvenimą. Štai vieną dieną kažko nebuvo, o kitą dieną jau atvertus puslapį išvystame naujovę, palengvinančią mūsų buitį ir gyvenimą. Nepaslaptis, dauguma inovacijų pirmiausiai atsiranda užsienyje, labiau technologiškai išsivysčiusiose šalyse, o tik vėliau atkeliauja į Lietuvą. Todėl mes dabar norėtume į Lietuvos rinką įvesti dar vieną, itin gyvenimą pelengvinančią užsienio naujovę,- tai yra „NTT Docomo“ programa. Ši programa labai tinka aktyviems, versliems, mėgstantiems keliauti ir bendrauti žmonėms. Šiuo metu dauguma įmonių bendradarbiauja su užsienio partneriais, daro užsakymus, tariasi verslo klausimais, o kad visa tai vyktų sklandžiai, būtina mokėti kalbėti ne tik gimtąja, bet ir keletu užsienio kalbų. Puikiai išmokti kalbą, kad būtų galima laisvai bendrauti, nėra lengva. Ir šiuo atveju, mums į pagalbą ateina „NTT Docomo“ programa. Kuri mums kalbant telefonu su užsieniečiu, mūsų kalbą verčia į to užsieniečio gimtąją kalbą, sekundės greičiu. Taigi mes laisvai galėtume susikalbėti ir su japonu ir su anglu ir su prancūzu. Ar gali būti geriau?

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 70 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2245 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tadas
  • Vertimas realiu laiku į kitą kalbą
    10 - 3 balsai (-ų)
Vertimas realiu laiku į kitą kalbą. (2013 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vertimas-realiu-laiku-i-kita-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:26
×