Vertybės organizacijos kultūroje


Organizacijos vertybes. Vertybes organizacijoskulturoje. Organizacijos vertybiu bei kulturos aprasymas. Organizacijos vertybiu sistema kursinis. Verslo etika - vertybes organizacijos kulturoje. Vertybes organizacijose. Organizacijos kulturos vertybes. Vertybių vadyba referatas. Baigiamieji darbai apie organizaciju vertybes. Organizacinė vertybių sąrašas.

Įvadas. Organizacijos kultūros vertybės ir jų įtaka valdymui. Įvaizdis ir sėkmė. Gero elgesio įtaka verslo komunikacijai. Verslo etinės nuostatos. Organizacijos stabilumą lemiantys veiksniai. Organizacijos kultūros vertybės tarptautiniu mastu. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.

Organizacija - tai žmonių grupė, siekianti bendrų tikslų. Todėl organizacijos efektyvumas, gebėjimas sėkmingai dirbti ir vystytis tiesiogiai priklauso nuo čia dirbančių žmonių. Labai svarbu, ar organizacijos nariai vienodai supranta tai, kas vyksta organizacijoje, ko jie siekia ir kokiomis priemonėmis to siekia. Klestinčios organizacijos remiasi galinga jėga - savo vertybių ir įsitikinimų sistema, Organizacine kultūra. Kiekvienai organizacijai būdinga savita kultūra, kuri lemia jos išskirtinumą, teigiamai veikia organizacijos darbuotojus.

Darbo tikslas – apibendrinti organizacijos kultūros vertybes ir jų įtaką valdymudabar verslininkams organizuojama daugybė seminarų, kuriuose jie supažindinami su gero elgesio taisyklėmis. Dažniausiai tokie seminarai skiriami pradedantiems ir būsimiesiems vadovams. Galbūt tai vienas iš mados reiškinių, staiga atsirandančių ir greitai vėl išnykstančių? O gal ne mada, bet kitos priežastys paskatino domėtis elgesio taisyklėmis?.

žmonės bendraudami dažnai abejoja, ar tinkamai elgiasi. Šis netikrumas laikomas trūkumu, kurio visi nori kuo greičiau atsikratyti, nes jis trukdo kasdienei profesinei veiklai. Todėl žmonės bijo elgesio klaidų, kad nepakenktų savo karjerai. Žinoma, iš dalies jie teisūs. Kodėl įmonės ir įstaigos dažnai pačios apmoka seminarų išlaidas, kad jų darbuotojai išmoktų gero elgesio taisyklių. Atsakymą galėtų padėti rasti naujoji verslo strategija, kuri dabar daugiausia dėmesio skiria komunikacijai ir informacijai.

Kalbėdami apie bendravimo normas ir gera elgesį, nepamirškime dviejų susijusių dalykų, Gero elgesio įtakos aplinkai (išoriniams kontaktams) ir įmonės ar firmos mikroklimatui.

Daugeliui įstaigų išoriniai kontaktai nėra vien komerciniai. Dabar nerasime nė vienos įmonės, kuri manytų, kad savo gaminius ir paslaugas ji parduos vien tik dėl jų puikios kokybės, nes savaime aišku, kad pardavimo strategijoje vis didesnę reikšmę įgyja psichologiniai svertai. Jau senai žinoma, jog malonūs ir paslaugūs darbuotojai atspindi įmonės ar įstaigos strategiją: tai itin matyti klasikinėje paslaugų srityje, bankuose, draudimo įstaigose. Tačiau šis principas tinka ir kitoms sritims, tik kol kas tai žino nedaugelis.

Pastaruoju metu įmonės ėmė siųsti savo darbuotojus mokytis nepriekaištingo elgesio, mat jos priverstos saugoti savo gerą vardą visuomenėje. Vienas svarbiausių išorinių kontaktų – informacijos rinkimas; anot verslininkų, šiandien tai yra jų veiklos pagrindas.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (2542 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Vertybės organizacijos kultūroje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vertybės organizacijos kultūroje. (2011 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vertybes-organizacijos-kulturoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:20
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo