Vertybiniu popierių rinkos atsiradimas, tipai, rūšys ir jos dalyviai


Vertybiniu popieriu rinkos rusys. Akcijų rinkos tipai. Vertybinių popierių rinka skaidres. Vertybiniai popieriai rūšys tipai ir dalyviai. Akcijų atsiradimo priežąstis. Vertybinių popierių atsiradimas.

Įvadas. Vertybinių popierių rinkos atsiradimas ir raida. Vertybinių popierių paskirtis. Vertybinių popierių rūšys. Akcijos. Oblogacijos. Vekseliai. Čekiai, būsimieji sandoriai ir opcionai. Vertybinių popierių rinkos struktūra. Vertybinių popierių rinkos padėtis tarp kitų rinkų. Vertybinių popierių rinkų rūšys. Prekyba vertybiniais popieriais. Vertybinių popierių rinkos dalyviai. Kaip vykdoma vertybinių popierių apskaita. Išvados ir pasiūlymai. Xliteratūra ir šaltiniai. Xpriedai.

Darbo tikslas: Išanalizuoti vertybinių popierių rinkos atsiradimą ir įtaką ekonomikai, ir apibrėšti kokie yra vertybinių popierių rinkos tipai, rūšys ir dalyviai.

Darbo objektas: Vertybiniai popieriai

Darbo uždaviniai:

1. Aprašyti vertybinių popierių rinkos atsiradimą Lietuvoje ir jos vietą bendroje Lietuvos ekonomikoje.

2. Pateikti dažniausiai sutinkamų vertybinių popierių rūšių apibūdinimus ir paskirtį.

3. Išanalizuoti vertybinių popierių rinkos struktūrą ir rinkos dalyvius.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (6066 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dj_padauza
  • Vertybiniu popierių rinkos atsiradimas, tipai, rūšys ir jos dalyviai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vertybiniu popierių rinkos atsiradimas, tipai, rūšys ir jos dalyviai. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/vertybiniu-popieriu-rinkos-atsiradimas-tipai-rusys-ir-jos-dalyviai.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 15 d. 22:14
×