Veslo planas auto plovykla


Santrauka. Verslo aprašymas. A. firmos pristatymas. B. įmonės veikla. C. firmos tikslai. Rinkos apžvalga. A. rinka. B. vietos apžvalga. C. konkurencinė analizė. Naujas gaminys. Gamybos planavimas. A. gamybos proceso aprašymas. B. patalpos. C. įrengimai. D. tiekėjai. E. medžiagos. F. transportas. G. darbo jėga ir darbo užmokestis. H. valdymas. Marketingas ir realizacija. A. paslauga. B. kainų politika. C. vieta. D. reklama. E. finansinių prognozių prielaidos. F. pelno (nuostolio) ataskaita.


Verslo idėjau plėsti bus panaudota jau 2003 m. Liepos 1d. Įkurta firma UAB“X”.UAB tipą pasirinkome siekdami didesnio partnerių pasitikėjimo.

Mūsų pasirinkto verslo srytis nereikalauja didelės patirties,o reikiamos žinios jau įgytos, ir dar ruošiamės įgyti bendradarbiaudami su įrangos ir medžiagų tiekėjais. Manome,kad musų kolektyvas sugebės kokybiškai dirbti.

Šios verslo idėjos atsiradimas yra sąlygotas kelių priežasčių: šiuo metu teikiamos poliravimo paslaugos yra nekokybiškos arba labai brangios,jos nėra reklamuojamos,todėl sunkiai randamos;be to nėra firmos,teikiančios pilną automobilų priežiūros paslaugų komplekta vienoje vietoje.

Kasmet didėja įvežamų iš užsienio automobilių skaičius.Dauguma jų yra perparduojami,todel turi būti atitinkamai paruošti. Taip pat parduodama vis daugiau naujų automobilių, kurių savininkai pastoviai rūpinasi jų išvaizda. Plečiantis organizacijų automobilių ūkiui,didėja ir automobilų priežiūros paslaugų poreikis.

Mūsų firma plėsis Kauno regiono rinkoje.Tai antras pagal dydį Lietuvos miestas, turintis gausų automobilių skaičių.

Stebint rinką, pastebėta, kad panašios paslaugos Kauno regione yra teikiamos, bet jos nesukonkretizuotos vienoje vietoje, o teikiamos atskiromis dalimis skirtingose firmose (degalinėse,autoservisuose ir pan.)

Šių firmų teikiamų paslaugų kokybė ir kainos leidžia daryti išvadą, kad ši verslo srytis nepakankamai išplėtota ir yra palankios sąlygos mūsų veiklai.

Per atienančius metus, išlaikant konkurentabilumą, numatomos didesnės paslaugų komplekso išplėtimas, susijęs su visakeriopa automobilio priežiūra, išskyrus techninį remontą. Sieksime tapti dar geriau žinoma firma, didinti vartotojų pasitikėjimą bei klientų ratą.Tokiu keliu didinsime užimamos rinkos dalį.

Mūsų firma savo veiklą vykdys Kauno regionų rinkoje. Statistikos duomenimis Kauno lengvųjų automobilų parkas kasmet vis didėja. Kauno regiono rinkoje automobilų kasmet yra perparduodama ir eksportuojama į kitas šalis.

Mūsų paslaugų pirkėjai bus indvidualūs vartotojai ir organizacijos:

Dėvėtų automobilų perpardavinėtojai suinteresuoti kuo greičiau ir brangiau parduoti savo automobilį, todėl jiems svarbu greitai ir visapusiškai paruošti jį pardavimui, suteikiant gerą prekinę išvaizdą.

Automobilio savininkams, užimanties aukštą padėtį visuomenėje, besirūpinantiems savo prestižu ir turintiems mažai laisvo laiko, reikalinga vieta, kur jie reguliariai galėtų gauti greitą, kokybišką ir visapusišką automobilio priežiūros kompleksą.

Pelningai dirbančios ir gerai žinomos organizacijos,turinčios reprezentacinių automobilių ūkį,rūpinasi gera jų išvaizda,todėl yra potencialūs klientai,perkant automobilių priežiūros paslaugas.

1.Mūsų veikloje naudojami ištekliai nėra riboti ir ateityje neturėtų būti jų deficito.

2.Didėja automobilių skaičius,tenkantis tūkstančiui gyventojų,tuo pačiu atsiranda daugiau potencialių vartotojų.

4.Vyriausybės politika numato tam tikras lengvatas smulkioms ir vidutinėms įmonėms,tokioms kaip mūsų.

Vidinis veiksnys turintis įtakos mūsų veiklai – tai ribotos finansinės galimybės.

Mūsų firma įsikūrusi netoli Savanorių prospekto.Čia daug vietos,geri privažiavimai.Ši vieta gerai žinoma ir nesunkiai randama.Ji lengvai pasiekiama ir retai pasitaiko transporto kasčiai.

Yra visos mūsų veiklai reikalingos komunikacijos.

Šioje miesto dalyje nėra stiprių konkurentų,tačiau vairuotojų mobilumas yra pakankamai didelis ir jie gali pasiekti įvairias miesto dalis.Minėtoms vietoms svarbesnė ne vieta, o jos pasiekimas.

Mūsų firmą,esančią Žaliakalnio rajone, lengva pasiekti Eigulių, Kalniečių bei Dainavos mikrorajonų gyventojams.geras susisiekimas su Taikos Prospektu,centru.Iš kitų miestų bei užmiesčių mus taip pat galima patogiai pasiekti (centrinėmis gatvėmis ir prospektais).

Šalia mūsų firmos veikia daug mažų firmelių,užsiimančių automobilių remontu,sena degalinė,autodalių parduotuvės.taigi ši vieta dažnai lankoma aplinkinių rajonų gyventojų,tampa tam tikru traukos centru įvairių interesųžmonėms.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 46 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3577 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Veslo planas auto plovykla
    10 - 5 balsai (-ų)
Veslo planas auto plovykla. (2016 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/veslo-planas-auto-plovykla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:03
×