Vestuvės verslo planas


Vestuviu planavimo planas. Vestuvinio salono verslo planas. Vestuviu planavimas kursinis. Skaidres vestuviu planavimas.

Vestuvių planavimas ir organizavimas verslo planas. Santrauka. Verslo sferos pasirinkimo pagrindimas. Veiklos apibūdinimas. Vartotojai. Išorinė aplinka. Marketingas. Rinkos būklė. Paklausa. Pardavimo kanalai. Kainos. Įkainavimo strategija. Rėmimo organizavimas. Pardavimo programa. Paslaugų teikimo organizavimas. Paslaugų teikimo apibūdinimas. Patalpos. Įrengimai. Medžiagos, žaliavos. Gamybinis personalas. Vadyba. Organizacinė struktūra. Vadybinis personalas. Veiklos reglamentai. Finansai. Investicijos. Kreditas. Kredito gražinimo eiga. Pelno (nuost. )atasakitų prognozė. Balansų prognozės. Pinigų srautų prognozės. Klaida! Žymelė neapibrėžta. Finansiniai koeficientai. Literatūra.

TŪB save pozicionuos kaip profesionali vestuvių planavimo bei organizavimo firma, teikianti aukštos kokybės paslaugas. Skirtingai nuo daugelio konkurentų, siūlysime pilną paslaugų kompleksą, todėl klientams nereikės niekuo rūpintis patiems. Tai žymiai sutaupys bei sumažins klientų laiko sąnaudas bei pastangas, ruošiantis tokiai svarbiai šventei kaip vestuvės. Norime savo paslaugas daugiausiai teikti jaunavedžiams, tačiau dalį paslaugų galėsime pasiūlyti ir jaunųjų palydai, draugams, šeimos nariams bei vestuvių svečiams.

Jaunavedžiams pasiūlysime visas tik profesionalų teikiamas paslaugas, kad jų šventė būtų iškilminga ir ilgai nepamirštama ne tik jaunųjų, bet ir jų svečių. TŪB „Vestuvių mūza“ nebus daugelio tiesiogiai su vestuvėmis susijusių paslaugų tiesioginiai teikėjai, bet daugiausiai tarpininkausime surandant tuos žmones ar įmones, kurios užsiima atskirų paslaugų teikimu bei suplanuosime ir suorganizuosime visus reikalingus darbus, užtikrinsime jų įvykdymą laiku. Tačiau kai kurias paslaugas ketiname teikti tiesiogiai mūsų biure, konsultuoti telefonu ar internetu.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 159 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (9170 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Vestuvės verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Vestuvės verslo planas. (2013 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/vestuves-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:27
×