Vestuvinė floristika


Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Nuotakos puokštė. Gėlių pasirinkimas puokštei. Puokštės forma. Puokštės stilius. Puokštė tik vienai nuotaikai. Apranga. Nuotakos išvaizda. Sezoniškumas. Šventės stilius. Gyvenimo būdas. Tendencija paprasta ir patogu. Kūrybos kodas – keturi metų laikai. Liudininkės puokštė. Pamergių puokštės. Butonjetės. Vestuvės – lyg iš pasakų knygų. Žaliasis šleifas. Stebuklingas krepšelis. Karūnavimo šlovė. Šventinis automobilių dekoravimas. Stalo dekoravimas. Vestuvių vietos puošimas. Kokiomis gėlėmis puošti. Sezoninės gėlės — gražu ir teisinga. Balta — nepamirštama klasika. Kaip puošti skirtingas pobūvio vietas. Jei pokylių salę puošite patys. Puošimas balionais. Kitos puošybos detalės. Bažnyčių puošimas. Išvada. Literatūros sąrašas. Internetiniai puslapiai.

O galbūt norite vestuves atšvęsti pagal senovės tradicijas? Su pintu sodu, kuris neša laimę naujai sukurtai šeimai, rūtų šakelėm ir vainikėliai... O gal visą laiką svajojote savo vestuvių dieną pasijusti lyg princas ir princesė, ar viduramžių dama tarp nėrinių, vėduoklių, skrybėlių ir didžiulių bantų? Gal šiuo metu Jus užvaldžiusi nostalgija pajūrio dvelksmui, o gal viduje kvepia pavasariu? Fantazijai nėra ribų. Patikėkite savo šventės puošybą floristams, ir jie pasistengs įgyvendinti Jūsų svajones.

Tikslas:

Išsiaiškinti vestuvinės floristikos tendencijas.

Uždaviniai:

Sužinoti nuotakos puokštės reikšmę;

Sužinoti nuotakos puokščių tendencijas;

Aptarti vestuvinę floristiką pagal vestuvių stilių, vietą, laiką ir t.t.;

Aptarti jaunavedžių automobilio dekoravimą;

Išsiaiškinti pobuvio vietos puošimo ypatumus.

  • Microsoft Word 8449 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4231 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintarė
  • Vestuvinė floristika
    8 - 1 balsai (-ų)
Vestuvinė floristika. (2013 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/vestuvine-floristika.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 07:59
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!