Vestuvinių suknelių gamybos proceso organizavimas ir technologija


Įvadas. UAB „Cheri“ gamybos procesoorganizavimo apžvalga. UAB „CHERI“ veiklos pristatymas. Produkcijos nomenklatūra. Naudojami įrenginiai, prietaisai, įrankiai. Darbuotojų kvalifikacija. Žaliavų, medžiagų ir paslaugų tiekėjai. Vartotojai. Konkurentai. Vestuvinės suknelės gamybos technologija. Gamybos tipas, gamybos fazės. Technologinė vestuvinės suknelės gamybos / paslaugų teikimo schema. Procesų ir operacijų detalizavimas. Išvados. Pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Pramonė – verslo grūpavimas pagal tam tikrus veiklos požymius. Pagal šį apibrėžimą, UAB „CHERI“ priklauso drabužių siuvimo pramonei. UAB „CHERI“ yra didžiausias vestuvinių bei proginių suknelių salonas Lietuvoje, įsikūręs didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Technologijos reikšmė įmonės veikloje yra didelė, technologijos joje yra labai išvystytos. Pagrindinis vestuvinių suknelių gamybos įrenginys yra siuvimo mašina.Įmonės darbuotojams savo funkcijas atlikti labai padeda ne tik modernūs įrengimai, bet ir kompiuterinės programos tinklas, kurio pagalba yra apjungta visos įmonės padalinių veikla.

Darbo tikslas: išanalizuoti bei aprašyti vestuvinių suknelių gamybos organizavimą ir technologiją UAB „CHERI“.

Darbo uždaviniai: 1. Apžvelgti UAB „CHERI“ veiklos sritį bei įmonės atliekamą gamybinį procesą.

2. Išanalizuoti ir struktūrizuotai pateikti įmonės vestuvinių suknelių gamybos technologiją.

Šiandien drabužių pramonės veikla yra gerokai pažengusi. Pasaulyje yra begalė įsikūrių įmonių, kurios užsiima vestuvinių bei proginių suknelių siuvimu ir paradvimu. Tokių įmonių daugėja ir Lietuvoje. Dažnai keičiantis madai, kinta žmonių aprangos stilius, norai, poreikiai, todėl drabužiai yra nuolat atnaujinami.

UAB apskaitos tvarkymui privalu samdyti buhalterį arba sudaryti sutartį su apskaitos įmone. UAB privalo kasmet sudaryti finansinę atskaitomybę ir ją pateikti VMI ir VĮ Registrų centrą. [1]

UAB „CHERI“ prioritetas – aukštos kokybės vestuvinės suknelės. Iš nekokybiškų medžiagų pasiūtos proginės suknelės neatrodo gražiai, prabangiai. Vestuvinė suknelė kiekvienai nuotakai yra labai svarbi ir ji turi būti nepriekaištinga. Šiais laikais rasti kokybiškų rūbų yra tikrai sunku, todėl didelį dėmesį įmonė skiria suknelių kokybei. [3] Salone siūlomos vestuvinės ir proginės suknelės įvairiausių figūrų merginoms ir moterims, todėl klientės visada suranda sau tinkamiausią. Nesvarbu, nešiojamas XS ar XXL dydis.Kiekvienos damos figūra yra ypatinga, todėl UAB „CHERI“ rūpinasi ne tik plačiu suknelių asortimentu, bet ir pataria klientėms, kaip susikurti tikrai tobulą ir nepriekaištingą stilių. Profesionalus dizaineris parinks tinkamiausią variantą. UAB „CHERI“ komanda pasirūpinasi, kad su išsirinkta suknele klientės jaustusi puikiai.

Pagrindinis UAB „CHERI“ tikslas - yra patenkinti klienčių norus bei padėti sutaupyti. Užtikrinti ne tik prabangų, elegantišką, skoningą stilių, bet ir produkto kokybę. Kas savaitę yra papildomas vestuvinių ir proginių suknelių asortimentas.

UAB „CHERI“ planuoja dar labiau išplėsti savo prekybos taškus pasaulio šalyse, taip pritraukiant dar daugiau klientų ir didinant įmonės pelną.

Vestuvinė suknelė Nr.1yra pasiūta iš lengvo, minkšto, bet tvirto audinio. Viršus yra papuoštas gipiūru. Suknelės apačia pasiūta iš subtilaus blizgaus audinio, kuris išaustas iš šilko bei poliesterio, ir apsiūta tiuliu, kuris suteikia suknelei prašmatnumo.

Vestuvinė suknelė Nr.3 pasiūta iš lengvo, minkšto, plono audinio, vadinamo krepu. Tai labai puošnus ir elastingas audinys. Šis audinys ypatingas tuo, kad priglunda prie kūno tarsi antra oda, todėl ši suknelė paslepia visus trūkumus.

Dviejų dalių proginė suknelė Nr.1, kurios viršus pasiūtas iš lengvo šilkinio audinio nelygiu reljefiniu paviršiumi. Suknelės apačia pasiūta iš plono, permatomo audinio, panašu į tiulį.

Proginė suknelė Nr.2 pasiūta iš lengvo, minkšto audinio. Suknelės viršus papuoštas nėriniais, o apačia apsiūta tiuliu, kuris suteikia puošnumo.

Pagrindiniai suknelių gamybos įrenginiai yra keletos tipų pramoninės siuvimo mašinos.

Įmontuotas D/D servo variklis gali sutaupyti 60% -75% pajėgumo, lyginant su 30% sutaupymu dirbant su paprastu servo varikliu.

  • Microsoft Word 1370 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (3677 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas.
  • Vestuvinių suknelių gamybos proceso organizavimas ir technologija
    10 - 3 balsai (-ų)
Vestuvinių suknelių gamybos proceso organizavimas ir technologija. (2016 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vestuviniu-sukneliu-gamybos-proceso-organizavimas-ir-technologija.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 29 d. 04:36
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo