Vestuvių dainos pristatymas


Vestuvių dainos. Kas yra vestuvių. Kas yra vestuvių dainos ? Vestuvių dainos – tai tokios dainos, kurios susijusios su vestuvių apeigomis ir papročiais. Vestuvių dainų skirstymas. Jos skirstamos į Lyrines Satyrines Gėrimo Puotavimo Dialogines Verkavimus Žaidimus Šokius Maršus. Vestuvinės dainos. Vestuvinių dainų personažai. Mergelė Bernelis Močiūtė Seselė Brolelis Našlaitė Vargo mergelė. Tradicijos ir papročiai.   Nuotakos atsisveikinimas. Nuotaka išvykdama iš gimtųjų namų atlikdavusi tam tikrus apeiginius veiksmus. Kykas. Vienas svarbiausių lietuvininkų vestuvių apeiginių momentų buvo marčios gaubtuvės. Vestuvių atributika. Apeiginiai vartai – jaunieji turi praeiti pro išpuoštus vartus. Šaltinai.

Kas yra vestuvių dainos ? Vestuvinių dainų skirstymas Vestuvinės dainos Vestuvinių dainų personažai Vestuvių atributika Vestuvių tradicijos ir papročiai Šaltiniai.

Jos skirstamos į: Lyrines; Satyrines; Gėrimo; Puotavimo; Dialogines; Verkavimus; Žaidimus; Šokius; Maršus;.

  • MS PowerPoint 1300 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (383 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Vestuvių dainos pristatymas
    10 - 5 balsai (-ų)
Vestuvių dainos pristatymas. (2014 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/vestuviu-dainos-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 05:32
×