Vestuvių planavimas verslo planas


Įvadas. Susipažinimas su galimybių studija. Vestuvių planavimo teikiamų paslaugų galimybių studija. Projekto apibūdinimas ir pagrindinė idėja. Esama situacija. Rinka ir marketingo kompleksas. Darbuotojai ir valdymas. Paslaugos ir galimos alternatyvos. Finansinis planas. Rekomendacijos ir siūlomi sprendimai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Investavimas sparčiai plinta. Per paskutinius du dešimtmečius pradėjo formuotis investicinė aplinka ir Lietuvoje, priimta daug įstatymų, reglamentuojančių ir skatinančių investicinę veiklą, populiarėja ši veiklos rūšis ir tarp gyventojų.

Šios galimybių studijos objektas yra Vestuvių planavimas. Oficialiai verslas pradės veikti 2013m. vasario mėnesį.

Jei planuojamas verslas nepasiteisins, bus ieškoma kitų alternatyvų.

Susipažinti su galimybių studija, jos pagrindinėmis charakteristikomis;

Parengti kursinio darbo tiksle minėtos veiklos galimybių studiją, analizuojant pagrindinę idėją, esamą rinkos situaciją, marketingo kompleksą, apibrėžiant darbuotojus, valdymą, paslaugos teikimą, potencialias alternatyvas;

nustatyti, kokius reikia atlikti institucinius, teisinius ar kitokius pakeitimus, susijusius su projekto įdiegimu;

2008 metais santuokos registravimo rodikliai sparčiai nukrito, tačiau 2011 metais pradėjo kilti ir turi tendenciją didėti ateityje. Santuokų skaičius Lietuvoje, o ypatingai Vilniaus mieste ne sparčiai bet daugėja, o tai didina vestuvių planavimo paslaugų paklausą. Besikuriančios naujos vestuvių planavimo ir organizavimo įstaigos dar palieka rinkoje daug laisvų nišų. Vieną jų nori užimti naujai steigiama vestuvių planavimo įmonė „Akimirka“, kuri bus įsteigta labai ramioje vietoje – Vilniuje, Šiaurės miestelyje, Ulonų g. Įmonės teisinė forma – UAB.

Šio projekto pagrindinė idėja – leisti atsikratyti varginančių rūpesčių ir palikti gerėtis tik maloniomis akimirkomis, mėgautis sava švente.

Pagrindiniai įmonės strateginiai tikslai: teikti kokybiškas paslaugas miesto gyventojams už patrauklią kainą, tenkinti klientų poreikius, tapti autoritetingiausia įmonė Vilniaus mieste.

Įmonė teiks paslaugas visokio amžiaus žmonėms: vestuvių planavimą, apimantį šventės organizavimą nuo iki. Klientai galės prisidėti prie vestuvių planavimo tiek, kiek patys norės. Padėsime racionaliai sudaryti vestuvių šventės biudžetą. Specialiai užsakovams sukursime vestuvių šventės scenarijų, apimantį santuokos ceremoniją, popietę bei šventinį vakarą. Jums pageidaujant padėsime išsirinkti tinkamą vietą vestuvių šventei ir suderinti meniu. Pasirūpinsime skoninga muzika vestuvėse. Rekomenduosime patikimus specialistus jaunųjų šventės filmavimui ir/ar fotografavimui. Padėsime išsirinkti dekoratorius ir floristus, kurie sukurs vientisą vestuvių stilių.

Bendrasis investavimo į šį verslą tikslas – moderniai, komfortiškai įrengtose patalpose su terasa, teikti ne tik kokybiškas paslaugas klientams bet ir svetiškumą su kavos puodeliu aptariant reikalus terasoje. Taip pat teikti paslaugas už patrauklią kainą ir iš to gauti pelną. Sieksime įsitvirtinti rinkoje, ir pritraukti daugiausiai klientų vasaros sezonu.

Vestuvės – be galo jaudinanti ir svarbi šventė. Juk ji sujungia du atskirus gyvenimo takelius į bendrą gyvenimo kelią.. Kiekviena pora svajoja padaryti ją ypatingą, tokią, kurią galėtų prisiminti visą gyvenimą.

Ruošiantis šiai šventei reikia daug laiko ir kantrybės. Neturint patirties iškyla daug klausimų bei „organizacinių“ sunkumų, apie kuriuos net nežinome, kol nesusiduriame, ir tai suprantama - juk pirmą kartą galbūt yra planuojama sava šventė - vestuvės.

Mano pagrindinė užduotis – leisti atsikratyti varginančių rūpesčių ir palikti gerėtis tik maloniomis akimirkomis, mėgautis sava švente.

Nebūtina išleisti krūvą pinigų, norint suorganizuoti įsimintinas ir gražias vestuves. Tam reikia tik gero planuotojo  ir geros nuotaikos. Atsižvelgiant į paskirtą šventei biudžetą (t.y. pinigų sumą) pasistengsime pateikti optimaliausius pasiūlymus bei juos įgyvendinti.

Tikslas: gauti pajamas (pelną), steigti naujas darbo vietas bei prisidėti prie šalies ekonomikos augimo.

Norint įkurti įmone, supirkti inventorių ir išsinuomoti patalpas reikalingos lėšos siekia apie 93 080 Lt.

Įstatinis kapitalas skirtas UAB įsteigti - 10 000 Lt.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 208 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3370 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamile
  • Vestuvių planavimas verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Vestuvių planavimas verslo planas. (2016 m. Vasario 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vestuviu-planavimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 22:52
×