Veterinerinės vaistinės verslo planas


Verslo planas vaistine. Verslo planas zoo parduotuvei. Gyvunu parduotuves verslo planas. Kaip atidaryti vaistine. Veterinarijos verslo planas. Nisanterano.brezinai.e. Kokie reikalavimai atidaryti vet.vaistine. Verslo planas veterinarijos klinikos. Kaip atidaryti ūkininkui parduotuve. Individualios veiklos verslo plano pavyzdys.

Įmonės pristatymas. Duomenys apie įmonę. Įmonės veiklos sritis. Verslo plėtros tikslai ir uždaviniai. Rinka. Rinkos analizė. Konkurentai. Kainos ir kainodara. Reklama ir rėmimas. Paslaugos. Valdymas ir darbuotojai. Investicijos ir finansavimas. Investicijų reikšmė. Finansavimo šaltiniai. Paskolos priežiūra. Finansinės prognozės. Finansinių prognozių sudarymo prielaidos. Prognozinė veiklos rezultatų analizė. Prognozinė pinigų srautų ataskaita. Balanso prognozė. Projekto įvertinimas. Projekto ekonominė ir socialinė nauda. Rizika. Ekonominiai gyvybingumo rodikliai. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Z. Šernas iį ,,ampuolė‘‘ įkurta 2008 m. Statusas individuali įmonė. Individualios įmonės nuosavybės teise priklauso fiziniam asmeniui šiuo atveju įmonės įkūrėjui zeniui šernui. Tai neribotos civilinės atsakomybės įmonė. Z. Šerno įmonės pagrindinė veikla, mažmeninė prekyba veterinariniais vaistais ir kitais vet. Produktais. Taip pat įmonėje yra atskira sėklų parduotuvė, kurioje prekiaujama sėklomis ir kombinuotais pašarais. Įmonė, 2010 m. Nusipirko iki tol nuomotas patalpas, kurių bendras plotas sudaro 780 kv. Metrų. Kadangi įmonės veikla labiau susijusi su kaimu, sprendimas šilutės mieste atidaryti veterinarinę vaistinę, buvo strategiškai pavykęs. Šilutės rajonas – žemdirbių kraštas, turintis apie 32000 gyventojų. Tai pirmas rajonas lietuvos valstybėje po nepriklausomybės paskelbimo išardęs kolūkius ir sukūręs atskirus ūkininkų ūkius. Šiuo metu rajone įregistruoti 2365 ūkiai. Veterinarinės paslaugos, bei galimybė apsirūpinti vet. Vaistas tik palengvina nelengvą ūkininkų darbą. Įmonės savininkas baigęs veterinarijos akademiją ir turintis didžiulį žinių ir patirties bagažą dirba neskaičiuodamas valandų, o tai labai svarbu klientui, nes problemų iškyla įvairiu paros laiku. Kad pasiekti atokiausius kaimo pakraščius įmonė prieš du metus įsigijo visureigį automobilį nisan terano. Į ūkininkų iškvietimus nedelsiant vyksta veterinarijos specialistas. Vet. Vaistinėje prekiauja ir konsultacijas teikia pats įmonės savininkas ir samdomas kvalifikuotas darbuotojas. Perkant vaistus ar pasinaudojus vet. Paslauga yra išrašomos pvm sąskaitos-faktūros, ko kitos vet. Vaistinės dar nedaro. Vien šis faktas pritraukia klientus naudotis būtent šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Kadangi tie patys apsilankantys vet. Vaistinėje pirkėjai jau iki šiol galėjo įsigyti pašarus ir vaistus ne tik galvijams, bet ir naminiams gyvūnėliams kilo idėja plėsti įmonės veiklą ir atsidaryti, jau turimose laisvose patalpose, zoo prekių parduotuvę. Kadangi nemažai miesto, o taip pat ir aplinkinių kaimų gyventojų laiko keturkojus augintinius, atidarius zoo prekių parduotuvę atsiras galimybė apsirūpinti gyvūnėlių mėgstamu pašaru ir kitomis augintinių priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Pragyvenimo lygiui augant auga ir gyventojų poreikis kurti aplink save grožį. Egzotiški paukščiai ir akvariumai suteikiantys žavesio ir jaukumo namų interjere jau nebėra vien prabangos dalykas.

  • Microsoft Word 93 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (3617 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edgaras
  • Veterinerinės vaistinės verslo planas
    9 - 1 balsai (-ų)
Veterinerinės vaistinės verslo planas. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/veterinerines-vaistines-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 04:35
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!