Vežimo technologijų praktikos ataskaita


Įvadas. Maršruto sudarymas kroviniams gabenti n2 transporto priemone. Transporto priemonės techninės savybės. Degalai. Maršruto sudarymas Auto Route programa. Kelionės lapas. Užduoties naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Keleivių vežimo technologijų palyginimas. Užduoties naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Krovos vieneto formavimas puspriekabėje.

Ši vežimo technologijų praktika yra skirta tam, kad kiekvienas studentas galėtų susipažinti su maršruto sudarymu kroviniams gabenti, ir išmokti tai atlikti savarankiškai, naudojantis Auto Route programa. Taip pat praktikoje yra mokoma sudarinėti ir pildyti kelionės lapus, apskaičiuoti atstumus bei kuro sąnaudas. Turėjome išanalizuoti kelių transporto priemonių techninius duomenis, juos palyginti ir išsirinkti optimaliausią variantą keleivių vežimui. Įdomiausia praktikos dalis yra ta, kad mano grupei teko apsilankyti AB „Lietuvos geležinkeliai", kur buvome supažindinti su jų vykdoma veikla ir teikiamomis paslaugomis.

Taigi, mūsų praktikos tikslai yra šie:

1.Išmokti sudarinėti maršrutus Auto Route programa.

2.Išmokti pildyti kelionės lapus.

3.Išmokti analizuoti kainas ir išsirinkti optimaliausią variantą.

4.Susipažinti su krovos vienetų formavimu ant sąstato.

  • Microsoft Word 167 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (1253 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irmantas
  • Vežimo technologijų praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Vežimo technologijų praktikos ataskaita. (2014 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/vezimo-technologiju-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:06
×