Vežimų finansinių rodiklių skaičiavimas


Islaidu norma 1000 km ridos. Padangu nusidevejimo skaiciavimas 100km.

Įvadas. Uždavinio sprendimo algoritmas. Darbo užmokesčio finansiniai rodikliai. Vežimų išlaidų finansiniai rodikliai. Reiso pajamų ir rentabilumo skaičiavimas.

Šio darbo tikslas – įvertinti studentų sugebėjimą nustatyti vykdomo reiso finansinį efektyvumą bei naudą. Taip pat įvertinti atliekamo reiso pelningumą.

Atlikti reiso pajamų ir rentabilumo skaičiavimus.

- pastovaus atlyginimo dalis už reisą, paskaičiuojama formule: , kur - pastovaus atlyginimo dalis tenkanti vienai darbo dienai, o dr - reiso dienų skaičius.

- kintamo atlyginimo dalis už reisą, paskaičiuojama pagal formule: , kur - kintančio atlyginimo suma tenkanti vienam ridos kilometrui, o lb – bendra rida.

randamas pagal formulę: , kur yra mėnesinis pastovaus atlyginimo dydis, o - darbo dienų per mėnesį skaičius.

Kiekvieną mėnesį įmonė moka socialinio draudimo įmokas už priskaičiuotus atlyginimus darbuotojams. Šis rodiklis skaičiuojamas pagal tokią formulę:

Tai yra bendros išlaidos susijusios su darbo užmokesčiu, kurias sudaro darbo užmokestis ir socialinio draudimo atskaitymai, jos skaičiuojamos pagal šią formulę:

T – degalų kiekis reikalingas reisui atlikti, kuris yra paskaičiuojamas pagal formulę: kur H yra degalų norma 100 km, o l – bendra rida.

Bendras eksploatacines išlaidas sudaro išlaidos kurui ir kitoms eksploatacinėms medžiagoms, jos yra paskaičiuojamos pagal formulę:

- išlaidos padangų nusidėvėjimui, kurios paskaičiuojamos pagal formulę: kur l – bendra rida, Kp – padangų nusidėvėjimo norma 1000 km ridos ir yra lygi 0,77, Cp – padangos kaina, o np – padangų skaičius;

  • Logistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 89 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1090 žodžiai)
  • Darka
  • Vežimų finansinių rodiklių skaičiavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Vežimų finansinių rodiklių skaičiavimas. (2015 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/vezimu-finansiniu-rodikliu-skaiciavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 12:09
×