Vgtu teisė 2 namų darbas


Vgtu teisė 2 namų darbas.

Situacija, kurioje būtų taikoma baudžiamoji atsakomybė už nusikalstamą veiką aplinkai ir žmonių sveikatai ir civilinė atsakomybė

2014 metų sausio 8 d. P.L. žvejojo elektra iš valties. G.N. taip pat žvejodamas tame pačiame ežere pastebėjęs draudžiamus veiksmus priplaukęs savo valtimi įspėjo P.L., kuris nesileido į kalbas ir tuo metu peiliu pradūrė ir apgadino G.N. guminę valtį.

G.N. pareikalavo jog P.L. atlygintų žalą gamtai, atligintų 3000lt žalą dėl sugadintos valties ir neturtinę žalą patirtą dėl valties sugadinimo.

2. Situacija, kurioje būtų taikoma administracinė atsakomybė už statybą reglamentuojančių teisės normų pažeidimą ir civilinė atsakomybė

P.L. ūkinės paskirties pastatas pastatytas be projekto ir leidimo statyti ir statybos metu perkastas J.I. įvažiavimas į gyvenamąjį namą.

J.L. pareikalavo jog būtų atlyginta žala dėl neteisėtų statybų, dėl sugadinto įvažiavimo ir neturtinė žalą patirta dėl nepatogumų kai negalėjo automobiliu įvažiuoti į savo kiemą.

P.L. taip pat bus taikoma civilinė atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso kodekso 6.249 straipsnio (reglamentuojančio žalą ir nuostolius žmogui) , 6.250 straipsnį (reglamentuojantį neturtinę žalą), 6.263 straipsnį (reglamentuojantį pareigą atlyginti žalą), 6.246 straipsnį  (reglamentuojantį neteisėtus veiksmus). P.L. turės atlyginti žalą padarytą valstybei, atstatyti kelią ir neturtinę žala dėl nepatogumų kaimynui perkasus kelią.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1047 žodžiai)
  • Universitetas
  • Markis
  • Vgtu teisė 2 namų darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Vgtu teisė 2 namų darbas. (2015 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/vgtu-teise-2-namu-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 21:49
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo