Vidaus apdaila verslo planas


Verslo planai ir abdaila. Verslo planas skaidres. Kavines vidaus yrengimas. Vidaus remonto darbai verslo planas. Verslo planas vidaus apdailos darbams. Kaimo namo vidaus irengimas. Kaimo sodybos namo vidaus irengimas. Pirciu vidaus pavyzdziai. Namo apdaila skaidres. Vidaus apdailos imones projektas.

Ekonomikos referatas. Verslo plano santrauka. Siūlomo projekto esmė. Firmos charakteristika. Rinkodaros planas. Konkurentų apžvalga. Kainos nustatymas. Gamybos planas. Vadyba. Rizikos veiksniai. Finansinis planas. Lūžio taško skaičiavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Įmonė bus atidaroma dėl kokybiškų vidaus apdailos ir remonto darbų paslaugų trūkumo šiaurės rytų lietuvoje. Gerėjant ir įvairėjant medžiagoms žmonės keičia savo namų interjerą, statosi naujus namus bei perka butus. Gana populiaru pirkti pilnai neįrengtas patalpas, ir samdytis firmas kad įrengtų interjerą pagal žmogaus pageidavimus, todėl kuriamos firmos paslaugos turės didelę paklausą. Todėl ir nuspręsta kurti tokio tipo įmonę.

Įmonė bus specializuota atlikti plytelių klojimo, parketo ir laminato klojimo, dailylenčių kalimo darbus. Tai labai patogi sritis, nes darbai galima atlikti nenutrūkstamai visus metus, nes vykdomi užsandarintose patalpose. Plytelių klojimas pagrinde bus atliekamas buitinėse ir sanitarinėse gyvenamujų namų ar butų patalpose, taip pat galimas ir komercinių pataplų įrengimas. Laminatas pagrinde klojamas gyvenamuosiuose namuose, bet taip pat galimas ir administracinių patalpų įrengimas. Parketo ir dailylenčių klojimo paslaugos labiausiai pritrauks klientus įsirengiančius sodybas, užsiimančius kaimo turizmu. Visus darbus planuojama atlikti ne tik tiesioginiu užsakymu, bet ir dalyvaujant kaip subrangovui.

  • Ekonomika Referatai
  • 2012 m.
  • Ramune
  • 23 puslapiai (4980 žodžių)
  • Kolegija
  • Ekonomikos referatai
  • Microsoft Word 63 KB
  • Vidaus apdaila verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vidaus apdaila verslo planas . (2012 m. Balandžio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/vidaus-apdaila-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:13