Vidaus audito reikšmingumas


Vidaus auditas referatas. Vidaus audito skaidrės. Vidaus auditas ir kontrole. Vidaus auditas lūkesčiai. Vidaus audito klaidos. Diplominis vidaus kontrole n įmoneje. Audito samprata ir jos reikšmingumas. Audito samprata.

Įvadas. Vidaus audito samprata, tikslai ir reikšmė. Vidaus audito samprata. Vidaus audito tikslai. Vidaus audito reikšmė. Vidaus audito sritys ir atlikimas. Vidaus audito funkcijos. Vidaus audito atlikimo etapai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Vidaus auditas – būtina priemonė kiekvienoje įmonėje, kuri siekia, kad jos veikla būtų efektyvi, o finansiniai rezultatai atitiktų lūkesčius. Vidaus audito teisinį pagrindą sudaro Lietuvos Respublikos vidaus kontrolės ir vidaus audito įstatymas (2002 m. gruodžio 10 d. N r. IX-1253). Vidaus auditu rūpinasi įmonės vidaus audito tarnyba, kuri gautą informaciją pateikia įmonės vadovybei, o vadovybė, atsižvelgusi į auditorių pastabas, gali daryti išvadas ir priimti teisingus sprendimus. Įmonės vidaus audito tarnyba yra įmonės nepriklausomas struktūrinis padalinys, įkurtas tikrinti ir vertinti įmonės veiklą. Vidaus audito tarnybą steigia, organizuoja ir likviduoja įmonės vadovybė. Vidaus auditas – priemonė, atspindinti ir įmonės veiklos kokybę. Vidaus auditą reglamentuoja nacionaliniai bei tarptautiniai audito standartai, Lietuvos Respublikos vidaus kontrolės ir vidaus audito įstatymas. Literatūroje vidaus auditą aptaria B. Jukonienė, D. Daujotaitė, kiti autoriai, taip pat gausu straipsių, apimančių vidaus auditą ir jo atlikimą.

Darbo tikslas – išsiaiškinti, kokia yra vidaus audito reikšmė ir būtinumas.

Uždaviniai:

1.Apibrėžti vidaus audito sąvoką.

2.Apibūdinti vidaus audito tikslus ir funkcijas.

3.Išnagrinėti vidaus audito atlikimo procesą.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1879 žodžiai)
  • Universitetas
  • Raimonda
  • Vidaus audito reikšmingumas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vidaus audito reikšmingumas. (2012 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidaus-audito-reiksmingumas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 03:55
×