Vidaus degimo variklių laboratoriniai darbai


2 laboratorinis darbas. Skirstymo mechanizmas. Laboratorinis darbas. Įrenginiai ir aparatūra varikliams bandyti. Laboratorinis darbas. Tepimo ir aušinimo sistemos. Laboratorinis darbas. Dyzelinio variklio tuščiosios eigos charakteristika ir deginių toksiškumas. B laboratorinis darbas. Benzininio variklio sukimosi dažnio charakteristika. Laboratorinis darbas. Dyzelinio variklio aukšto slėgio degalų siurblio sukimosi dažnio charakteristika ir purkštuvų bandymas. Elektroninė dyzelinio variklio valdymo sistema (EDC).

Užduotis:

Išnagrinėti, kaip veikia įvairūs vidaus degimo variklių skirstymo mechanizmai. Nustatyti variklio skirstymo fazes ir apskaičiuoti vidutinį dujų greitį vožtuvo lizde.

Darbo sauga:

Sukant alkūninį veleną raktu ar rankena, nekišti pirštų prie skirstymo krumplių ir smagračio.

Darbo įrankiai:

Indikatorius, tarpumatis, slankmatis „Mauzer", raktai ir atsuktuvas.

Darbo eiga:

Naudojantis plakatais, literatūra ir detalėmis išnagrinėti variklių skirstymo mechanizmų sandaros skirtumus, atkreipti dėmesį į pavaros krumpliaračių (grandinės) dirželių sujungimo (montažo) ženklus ir vožtuvų šiluminių tarpelių reguliavimo būdus bei šiluminių kompensatorių įtaisymo pobūdį (konstrukciją). Be to, reikia pažiūrėti, kaip fiksuojami skirstomieji velenėliai ašine kryptimi ir kaip vožtuvai sukasi apie savo išilginę ašį.

  • Microsoft Word 414 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (3862 žodžiai)
  • Universitetas
  • Žygimantas
  • Vidaus degimo variklių laboratoriniai darbai
    10 - 4 balsai (-ų)
Vidaus degimo variklių laboratoriniai darbai. (2014 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidaus-degimo-varikliu-laboratoriniai-darbai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 05:54
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo