Vidaus ir išorės ryšių analizė


Įvadas. Šilutės pirmoji gimnazija. Išoriniai ryšiai. Vertikalūs ryšiai. Horizontalūs ryšiai. Keistini dalykai. Išvados. Literatura.

Šiais laikais kyla reikalavimai viskam. Norima, kad darbai būtų atlikti geriau ir greičiau, norima, kad darbo aplinka būtų jauki ir kiltų kuo mažiau nesusipratimų. Tačiau tam pasiekti nepakanka vien tik gerų technologijų ar gero finansavimo. Labai daug duoda, tai kaip įmonėje ar paprasčiausioje žmonių grupėje yra išsidėsčiusi hierarchinė struktūra. Labai svarbu kaip įmonėje ar organizacijoje palaikomi vertikalūs ir horizontalūs ryšiai bei tai kaip jį bendradarbiauja su partneriais. Darbo santykių reikšmė yra be galo svarbi ir turi daug įtakos darbo rezultatams. Jei darbo santykiai yra šilti ir nėra diskriminacijos, tai matosi įmonės ar organizacijos veikloje.

Savais žodžiais apibūdinant vertikalius ir horizontalius ryšius galima pabrėžti tai, jog vertikalūs ryšiai vyksta tarp skirtingas pareigas užimančių asmenų, kai kuris nors yra pavaldus kitam. Horizontalūs ryšiai siejami su asmenimis kurie užima panašias arba vienodo lygio pareigas ir abu yra vienodai svarbus. Čia iškyla didesnė konfliktų tikimybė.

Literatūroje šios sąvokos apibrėžiamos taip:

Vertikalūs ryšiai – ryšiai tarp skirtingų pareigų užimančių asmenų.

Horizontalūs ryšiai – bendradarbiaujama su kitais specialistais, organizuoja ir koordinuoja veiklą.

Darbo tikslas: Išnagrinėti pasirinktos įstaigos vertikalius ir horizontalius ryšius ir pateikti įstaigos trūkumus.

Darbo uždaviniai:

1. Pateikti vertikalių ir horizontalių ryšių sąvokas;

2. Pateikti bendrą informaciją apie įstaigą;

3. Išanalizuoti išorinius įstaigos ryšius;

4. Išanalizuoti vertikalius ryšius;

5. Išanalizuoti horizontalius ryšius;

6. Pateikti keistinus dalykus

  • Viešasis administravimas Analizė
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1735 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irina
  • Vidaus ir išorės ryšių analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Vidaus ir išorės ryšių analizė. (2015 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidaus-ir-isores-rysiu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:07
×