Vidinė komunikacija – ryšiai su darbuotojais


Vidinė komunikacija – ryšiai su darbuotojais.


Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas,

Šioje grupėje viso dirba apie 23 tūkst. Darbuotojų. Organizacijoje dažnai kartu dirba labai skirtingi žmonės, kurie nuolatos tarpusavyje bendrauja. Skiriasi jų amžius, mentalitetas, išsilavinimas, temperamentas, charakteris ir t.t. Bendrovėje, kurioje dirbu aš, dirba vyresnio amžiaus žmonės, kuriems per 30m. Ir vyresni, daugiausia tai yra moterys, o moterų kolektyve pritapti ir bendrauti toli gražu nėra lengva.

A. Morgen išskiria fizinį atstumą įmonės viduje tarp padalinių ar skyrių, kaip dar vieną veiksnį įtakojantį efektyvią komunikaciją organizacijoje.

Santykiai ir ryšiai tarp „Compensa Life“ organizacijos narių yra santykinai stabilūs, nes struktūrinis stabilumas įgalina organizaciją funkcionuoti stabiliai siekiant užsibrėžtų tikslų.

Viena iš kritinių priežasčių, kodėl vidinė komunikacija svarbi organizacijoje - komunikacija organizacijai suteikia gyvybę. Jei mes nors akimirkai panaikintume organizacijoje komunikaciją, greičiausiai nebūtų nei kalbos apie organizacijos egzistavimą. Komunikacija suteikia sprendimams reikšmę, suteikia atgalinį ryšį ir koreguoja organizacijos tikslus ir procedūras priklausomai nuo situacijos. Kitas svarbus aspektas yra tas, kad komunikacija ne tik yra gyvybiškai svarbi vidiniam organizacijos funkcionavimui, tačiau ir organizacijos informacijos apsikeitimui su aplinka. Pažymėtina, kad bendra komunikacija organizacijoje apsprendžia visos organizacijos funkcionavimą. Todėl siekiant tobulinti „Compensa Lif“ veiklą ir toliau yra stiprinami ryšiai tarp įmonės narių.

  • Vadyba Aprašymas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1035 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Vidinė komunikacija – ryšiai su darbuotojais
    10 - 6 balsai (-ų)
Vidinė komunikacija – ryšiai su darbuotojais. (2016 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidine-komunikacija-rysiai-su-darbuotojais.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 18:06
×