Vidutinės senatves pensijos statistinis tyrimas


Statistinis tyrimas vidutinė senatvės pensija. Statistinis tyrimas miegas. Pensiju tyrimas statistikos referatas. Senatves pensija kursinis darbas. Socialoginiai bedarbystes tyrimai kursinis darbas. Statistinio tyrimo savarankiskas darbas. Pensijos analizė statistika. Lietuvos vidutinės senatvės pensijos statistinis tyrimas. Vidutinės senatvės pensijos tyrimas.

Ekonominės statistikos savarankiškas darbas. Įvadas. Statistinės lentelės. Grafinis statistinių duomenų vaizdavimas. Santykinis dydžių skaičiavimas. Dinamikos santykiniai dydžiai. Struktūros santykiniai dydžiai. Koordinacijos santykiniai dydžiai. Vidutinių rodiklių apskaičiavimas. Vidutinės pensijos variacijos matavimas. Dinamikos eilučių rodiklių apskaičiavimas. Absoliutinio. Lygio padidėjimas ar sumažėjimas. Didėjimo mažėjimo tempas. Padidėjimo/sumažėjimo tempas. Padidėjimo tempo absoliutinė reikšmė. Vidutinės senatvės pensijos prognozavimas. Išvados. Literatūra. Statistika – tai mokslas apie duomenų rinkimą, vaizdavimą ir analizę. Statistika, tai informacija apie veiklą ar procesą, išreikšta skaičiais, lentelėmis ar diagramomis. Lietuvoje statistika buvo pradėta dėstyti xix a. Vilniaus universitete. Prieškarinio laikotarpio ryškiausias statistikas buvo albinas rimka. Taigi šio tyrimo tikslas- apibendrinti ir statistiškai pateikti duomenis apie pensijas: senatvės, netekto darbingumo-invalidumo, našlaičių ir našlių išankstinę, atlikti prognozę ir padaryti išvadas. Duomenys naudoti iš valstybinio socialinio draudimo “sodra”. Statistika.
  • RAR 75 KB
  • 2011 m.
  • 22 puslapiai
  • Universitetas
  • Ausra
  • Vidutinės senatves pensijos statistinis tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vidutinės senatves pensijos statistinis tyrimas. (2011 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidutines-senatves-pensijos-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 00:26
×
103 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo