Vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių požiūris į sportą


Santrauka. Įvadas. Moksleivių fizinis aktyvumas ir sportas. Mokinių fizinis aktyvumas – sveikatos stiprinimas. Sportas ir fizinis aktyvumas, moksleivių sveikos gyvensenos veiksnys. Moksleivių požiūris į fizinį aktyvumą ir savo sveikatą. Tyrimo metodai ir organizavimas. Tyrimo organizavimas. Tyrimo rezultatai ir analiė. Vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių fizinė veikla. Vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių mokslumas. Mokinių lyginimas sporto ir mokslo atžvilgiu. Išvados. Metodinės rekomendacijos. Literatūra. Priedai.

Toks požiūris iš dalies lėmė, kad dabartinės Lietuvos žmonių (tarp jų ir moksleivių) sveikata nėra gera. Atlikti tyrimai rodo, kad jau paauglystėje formuojasi biologiniai sveikatos rizikos veiksniai - antsvoris, padidėjęs kraujospūdis, sutrikusi kai kurių medžiagų apykaita. Plinta ir elgesio rizikos veiksniai - rūkymas, alkoholio vartojimas, neracionali mityba, mažas fizinis aktyvumas (fizinis pasyvumas). Pastarasis veiksnys ypač svarbus, nes suponuoja kitų sveikatos rizikos veiksnių paplitimą, todėl jo reikšmė ugdant paauglius yra didžiulė.

Šiame darbe bandėme išsiaiškinti vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių požiūrį į sportavimą.

Tyrimo objektas. Vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių požiūris į sportavimą.

Tyrimo hipotezė. Manome, kad berniukai yra fiziškai aktyvesni, nei mergaitės.

Tyrimo tikslas. Atskleisti vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių požiūrį į sportą.

Tyrimo uždaviniai:

1. Nustatyti vidutinio mokyklinio amžiaus mokiniu fizinį aktyvumą lyties aspektu.

2. Atskleisti vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių domejimosi ypatumus apie sportą, mokslumo svarbą žiniomis apie sportą.

3. Atsklesiti vyresniojo mokyklinio amžiaus mokinių skatinimą sportuoti.

  • Sveikata Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 86 KB
  • 2014 m.
  • 44 puslapiai (8512 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ievukauu
  • Vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių požiūris į sportą
    10 - 2 balsai (-ų)
Vidutinio mokyklinio amžiaus mokinių požiūris į sportą. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidutinio-mokyklinio-amziaus-mokiniu-poziuris-i-sporta.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 12:55
×