Vidutinis – taktinis planavimas


Taktika. Planavimas. Planavimo žingsniai. Planų hierarchija. Taktinis planavimas. Svarbiausi taktinio planavimo principai. Balanso principas. Taktinio objekto planavimo sąsaja. Pagrįstumo principas. Taktinių planų skirstymo požymiai. Sprendimų pobūdis. Svarbiausia taktinio planavimo metodinė bazė. Pagrindiniai skirtumai tarp strateginio ir taktinio planavimo. Planavimo privalumai. Literatūra.

Vadovai ir vadybininkai naudoja taktinį planavimą apibrėždami ką skirtingi organizacijos skyriai ir padaliniai privalo padaryti, kad organizacija dirbtų sėkmingai metų bėgyje. Taktiniai planai yra dažniausiai kuriami gamybos, rinkodaros, personalo, finansų skyriuose. Taktinis planavimas yra labai svarbus organizacijų sėkmei. Šie planai apima laikotarpį nuo 1 iki 5 metų.

Šis principas reikalauja planinius sprendimus pagrįsti realiomis prielaidomis, patikima informacija. Pavyzdys: metinis gamybos mastas negali būti didesnis už turimus gamybinius pajėgumus.

Strateginius planus kuria aukštesnio lygio vadovai ir vadybininkai, o taktinius – konkrečių skyrių vadovai. 2. Strateginiai planai yra kuriami remiantis ateities prognozėmis, o taktiniai planai – analizuojant kompanijos kasdienį darbą. 3. Taktiniai planai yra detalesni. 4. Taktiniai planai yra koncentruoti į trumpesnį laiko periodą nei strateginiai. Nepaisant skirtumų, taktinis ir strateginis planavimas yra artimai susiję. Taktinis planavimas apima viską, ką organizacija turi padaryti artimiausiu metu, tam, kad būtų įgyvendinti ilgalaikiai strateginiai planai.

Aiškūs galutiniai tikslai; Sugebėjimas objektyviai analizuoti; Kryptingas mąstymas; Trūkumų atsikratymas;.

  • MS PowerPoint 766 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (515 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Vidutinis – taktinis planavimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vidutinis – taktinis planavimas. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidutinis-taktinis-planavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 20:33
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo