Vidutinių ilgųjų ir ilgiausiųjų nuotolių bėgimo technika ir mokymo metodika


Vidutinių ilgųjų ir ilgiausiųjų nuotolių bėgimo technika ir mokymo metodika. Skirstymas. Vidutiniu ir ilgųjų nuotolių bėgimo technika skirstoma į pradmę. Startinis įsibėgėjimas. Startinio įsibėgėjimo greitis yra didesnis už vidutinį distancinį. Bėgant posūkyje , sportininkas truputį pasvyra į kairę. Kiekvienam bėgimui būdingi bendri bėgimo technikos pagrindai. Bėgant atsispyrimo kampas keičiasi atsižvelgiant į bėgimo greitį.


Vidutiniu ir ilgųjų nuotolių bėgimo technika skirstoma į pradmę , startinį įsibegėjima , bėgimą distancijose ir finišavimą . Vidutinius ir ilgus nuotolius sportininkai pradeda bėgti iš aukšto starto . Sportininkai pribėga prie starto linijos ir sustoja startinėje padėtyje . Į priekį prie starto linijos statoma atraminė koja , ji sulenkta per kelį 130-160 laipsniu kampu , kita koja truputį sulenkta remiasi į bėgimo tašką 1,5-2 pėdų atstumu nuo atraminės kojos . Liemuo palinkęs į priekį ir fiksuotas 20-40 laipsniu kampu . Ranka nuleista žemyn , šiek tiek sulenkta per alkūnę , šiek tiek sugniaužtas delnas laikomas ties kelio sąnariu . Kita ranka , sulenkta per alkūnę 100-110 laipsniu kampu , nukreipta atgal . Galva kūno atžvilgiu tiesi, žvilgsnis nukreiptas 2-3 m į priekį.

  • MS PowerPoint 33 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (373 žodžiai)
  • Universitetas
  • Danielius
  • Vidutinių ilgųjų ir ilgiausiųjų nuotolių bėgimo technika ir mokymo metodika
    10 - 1 balsai (-ų)
Vidutinių ilgųjų ir ilgiausiųjų nuotolių bėgimo technika ir mokymo metodika. (2017 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/vidutiniu-ilguju-ir-ilgiausiuju-nuotoliu-begimo-technika-ir-mokymo-metodika.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 00:30
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo