Viela ritiniuose transportavimas sandėliavimas


Įvadas. Viela. Vielos krova. Pagaminta. Vielos rušys. Vielos panaudojimas. Vielos transportavimas ir sandėliavimas. Vielos gabenimas. Vielos įranga. Darbo saugos reikalavimai5. Išvados5. Literatūros sąrašas5.

Metalo gaminių formos siūlų arba periodiškai apvalaus pjūvis ovalios, kvadratinės, šešiakampės ir trapecinių). Metalinė gija gali turėti minimalų storį, kuris milimetro dalis, ir didžiausias - keletas centimetrų. Viela iš įvairių metalų, taip pat nuo stiprių kompozitinių medžiagų. Kaip taisyklė, naudojama plieno, vario, nikelio, geležies, aliuminio, titano, ir šių metalų lydiniai. Ketina viela ritiniuose ar įlankoje patogumui.

Ritiniu krova – Turetu buti atliekama sausu oru, arba po danga,nes krovinys labai jautrus korozijai. Transportuoja Krautuvais, stropais, keltuvais,nes tai patogiausias ir greičiausias pakrovimo būdas kraunant i vilkiką, ar vagona. Pakavimas – Viela ritiniuose yra surisama del irimo,ir užpakuota plevele, popieriumu, arba apipurkšta tam tikru skysčiu,nuo korozijos.

Viela yra šaltai tempti, pagaminti iš mažaanglio plieno Betoninių konstrukcijų armavimui. Plieninė viela armavimui gali turėti nedidelius įbrėžimus ir šiek tiek rūdis. Jei armavimo darbas neleidžia naudoti vielos, tada naudokite plieninė viela, padengta cinku, kuris yra būdingas labai gyvenime. Yra taip pat stabilizavosi plieninės vielos, kuri naudojama įtemptojo Betoninių konstrukcijų armavimui.

  • Microsoft Word 413 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1109 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edgaras
  • Viela ritiniuose transportavimas sandėliavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Viela ritiniuose transportavimas sandėliavimas. (2015 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/viela-ritiniuose-transportavimas-sandeliavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 10:51
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo