Vienaaukščio gyvenamojo pastato aiškinamasis raštas


Sklypo planas. Bendra pastato charakteristika. Konstrukciniai sprendimai. Langai ir durys. Vidaus ir išorės apdaila. Inžinerinė įranga. Tehcniniai – ekonominiai rodikliai sklypo techniniai ir ekonominei rodikliai. Namo išplanavimas. IŠVADOS Suprojektuotas 4 kambarių , 1 aukšto su rūsiu gyvenamasis namas.

Šiuo metu vis labiau intensyvėja statybos tempai ir tame tarpe individualių gyvenamųjų namų statyba ir tas sąlygoje šalies ekonomikos augimas bei statybos rinkos plėtra.

Šio kursinio projekto tikslas yra suprojektuoti gyvenamąjį namą, kuris bent maksimaliai atitiktų pagrindinių reikalavimų normas. Prie suprojektuotų brėžinių reikia paruošti ir aiškinamąjį raštą. Konkrečiai pagal užduotį turiu suprojektuoti individualų su rūsiu 4 kambarių 1 aukšto gyvenamąjį namą.

Projektuojant bus vadovautasi respublikinėmis normomis ir taisyklėmis, skirtomis gyvenamųjų namų projektavimui.

Rūsyje numatau: Vyno rūsy

Išorines sienas projektuoju trisluoksnes iš plytų mūro, apšildant akmens vata ir išorės apdailai naudojant apdailinių plytų mūrą. Vidinėms sienoms ir pertvaroms naudoju keramines plytas. Aukštų perdangoms parenku kiaurymetasias perdangų plokštes, o pastatą dengiu bituminių čerpių danga.

Namas netoli Kauno centro, senamiesčio, netoli upė. Projektuojamo namo sklypas 16 arų (40x40), gruntas kietas, žemės paviršius lygus. Gruntiniai vandenys trijų su puse metrų gylyje. Sklypas yra apželdintas medžiais, krūmais ir gėlėmis. Nuo gatvės namas yra 12m atstumu, nuo šalia esančio pastato 27m atstumu. Pagrindinis namo fasadas yra pasuktas į šiaurę, čia yra pagrindinis įėjimas į namą ir įėjimas tiesiai iš Tambūro i svetainę. Iš vakarų yra 1 išėjimas, kuriuo patenkama į terasą.

Patekus į terasą, vidiniame kieme yra daug žalio ploto, vaismedžių. Visa terasa su stogų, kurį laiko mūrinės kolonos.

  • Statyba Projektas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1303 žodžiai)
  • Paulius
  • Vienaaukščio gyvenamojo pastato aiškinamasis raštas
    10 - 9 balsai (-ų)
Vienaaukščio gyvenamojo pastato aiškinamasis raštas. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/vienaaukscio-gyvenamojo-pastato-aiskinamasis-rastas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:50
×