Vienarūšiai tariniai


Vienarusiai veiksniai. Kas yra vienarusiai tariniai. Vienarusis tarinys. Vienarusiai tarinys. Vienarusiu tariniu. Vienarusiai tariniai pavyzdziai. Vienarusei tarinei. Vienarūšiai tariniai pvz. Vienarusis tarinys pvz. Vienarusiai taryniai pvz.

Dalykas ugdymo. Vienarūšiai tariniai. Lietuvių kalba. Sveiki! Ar pamenate mus? Tai ir , kurie skuba į. Peliukų mokykloj. Micė ir Micius klauso,. skaito, rašo. Išaiškinkime peliukams, kas yra vienarūšiai tariniai. Peliukai žino, kad veikėjai sakinyje ką nors veikia. Tik žodis klauso. Vienarūšiai tariniai tai. Du, trys ar daugiau žodžių viename sakinyje. Pažymėk sakinį su vienarūšiais tariniais. Aš tik akimirką žvilgtelėjau į tą pusę. Po gražaus, šilto ir ankstyvo pavasario prasidėjo priešpjūtinis metas. Mykoliukas kaip įgeltas, krauna, mina, braukia, triūsia, pluša. Pažymėk sakinį, kuriame yra. trys vienarūšiai tariniai. Rudasis Nykštukas keptuvėje spirgėjo ir šūkčiojo. Įsidėmėk ! Vingiuota linija. Kurie vienarūšiai tariniai tinka lentoje užrašytam sakiniui? Išdykauja, liūdi ir žaidžia. Ta pačia spalva apibrėžk piešinėlį ir jam tinkančius tarinius. Lojo. Pabrauk sakiniuose vienarūšius tarinius. Atsisėdu ir stebiu kaip močiutė kepa pyragus. Prisimink, kaip skiriami vienarūšiai tariniai. Tinkama intonacija. Kuri schema tinka sakiniui Peliukai mokykloje klauso, skaito ir rašo. Ir. Trys pabrauktieji sakinio žodžiai atsako į klausimą ką veikia. Vienanariai tariniai. Peliukai pamoką išmoko. O tu? Įsivertink, ar atpažįsti sakiniuose vienarūšius tarinius. Taip! Visada! Šaltiniai.

Tai ir , kurie skuba į . Praėjusioje pamokoje jūs padėjote jiems išmokti atpažinti vienarūšius veiksnius.

Du, trys ar daugiau tarinių viename sakinyje.

„Čipolinas“ ir „Buratinas“ yra mano mylimiausios pasakos.

Kurie vienarūšiai tariniai tinka lentoje užrašytam sakiniui?

Atsisėdu ir stebiu kaip močiutė kepa pyragus. Nykštukai slepiasi, išsisukinėja ir bėga nuo žmonių. Rudenį bręsta ir prinoksta visi vaisiai ir daržovės. Aš ateisiu, prisėsiu ir nuspalvinsiu vaivorykštę. Jei pamatyčiau skęstantį žmogų, šokčiau jį gelbėti. Aš jau moku skaityti, rašyti ir skaičiuoti.

Įsidėmėkite ! Peliukai mokykloje klauso, skaito ir rašo.

Trys pabrauktieji sakinio žodžiai atsako į klausimą ką veikia?, todėl jie yra...

Kaštonai bręsta, noksta ir krinta iš dygių kevalų.

Peliukai pamoką išmoko. O tu? Įsivertink, ar atpažįsti sakiniuose vienarūšius tarinius?

  • MS PowerPoint 4379 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (467 žodžiai)
  • Mokykla
  • Varanavičiūtė
  • Vienarūšiai tariniai
    10 - 10 balsai (-ų)
Vienarūšiai tariniai. (2015 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/vienarusiai-tariniai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:22
×