Vienatvė rašinys


Rasinys apie vienatve. Vienatves tema lietuviu literaturoje. Vienatve lietuviu literaturoje. Rasiniai apie vienatve. Kodel vienatve gali buti patraukli maironis. Vienisumas rasinys. Vienatve literaturoje. Rasinys apie vienisuma. Vienisumas literaturoje. Rasinelis apie vienatve.

Rašinys apie vienatvę.

Turbūt pasaulyje nerastume žmogaus, kuris niekada nebūtų patyręs vienatvės jausmo. Tada atrodo, jog visas pasaulis nupaišytas juoda spalva, aplinkui nėra nė krislelio džiaugsmo, jautiesi bejėgis, negalintis nieko pakeisti. Šį jausmą vieni išgyvena dažniau, kiti – rečiau. Mes bijome vienatvės. Ji tokia baugi, gąsdinanti, kupina nežinios ir susimąstymo. Vienatvė – jausmas, kurio neina įstatyti į rėmus. Juk kiekvienas dalykas turi tiek gerąją, tiek blogąją pusę. Tad visai nenuostabu, kad vienatvė gali būti ir gėris, ir blogis.

Vienatvė- tai būdas pažinti save: turi laiko apmąstyti savo gyvenimą, poelgius, kažką pakeisti, suprasti, kodėl visi nuo tavęs nusisuko. Gali pailsėti nuo beprotiško gyvenimo ritmo. Vienatvė svarbi ir kūrybingiems žmonėms. Dažnai ją patiriant susikaupi, tavęs neblaško pašalinės mintys apie gyvenimą ir susikoncentruoji į ten, kur reikia. Taip pat būna akimirkų, kai vienatvės trokštame patys. Norime pailsėti nuo žmonių, bendravimo.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (279 žodžiai)
  • Mokykla
  • Paslaptis
  • Vienatvė rašinys
    9 - 1 balsai (-ų)
Vienatvė rašinys. (2013 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vienatve-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:14
×