Vienkartiniai indai logistika ROKSETA Praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės veiklos charakteristiką. Darbo organizavimas. Krovinių vežimas ir jų standartai. Racionalių maršrutų sudarymas. Transporto įmonės krovinių vežimo vietiniais maršrutais ypatumai. Transporto priemonių ypatumai, skirti vežti krovinius. Įmonės turimų transporto priemonių kroviniams vežti techniniai duomenys. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Gamybinės praktikos II tikslas – pagilinti žinias apie transporto priemonių eismo organizavimą, krovinių ir keleivių srautus, logistinio produkto vežimą vietiniais ar tarptautiniais maršrutais, juos integruojant į bendrą sistemą, siekiant įgyvendinti logistikos principus, vadovaujantis krovinių/keleivių pervežimo standartais.

Galimybę atlikti praktiką man suteikė UAB „Rokseta“. Jos veiklos sritis sudaro vienkartinių indelių ir pakavimų importavimas ir pristatymas į lietuvos įmones. Šioje įmonėje praktiką atlikau nuo 2015-05-06 iki 2013-06-19.

Praktika būvo skirta įtvirtinti vadybos ir taikomųjų tyrimų teorines žinias transporto paslaugų įmonėse, atliekant grupines užduotis, nagrinėjant transporto įmonės valdymo struktūrą, išmokti duomenų rinkimo metodus.

•renkant informaciją pasinaudoti Lietuvos ir užsienio informaciniais šaltiniais;

•praktikos ataskaitą tinkamai įforminti pagal kolegijos parengtus rašto darbų bendruosius reikalavimus

UAB „Rokseta“ – įkurta ir sėkmingai dirba nuo 1997 metų gegužės 19d. Įmonė pradejo nuo paprastų pakavimų importavimo iš lenkijos į lietuvą. Įmonės direktorius yra finansų valdymo specialistas. Laikui bėgant klientų vis daugėjo su didesniais norais kuriuos įmonė siekė įgyvendinti. Įmonė pradejo platesnį importą ir prekybą ne tik vienakartiniais pakavimais bet ir vienkartiniais indeliais kuriuos kavinės ir ne tik naudoja kiekvieną dieną. Praėjus dar šiek tiek laiko, įmonė pamatė, kad klientų vis daugėja, ir jie patys ėmėsi savo prekių pristatymu tiesiai į jų biurus ar sandėlius. Šiandien įmonė aprūpina vienkartiniais pakavimais ir indeliais ne tik mažas, bet ir stambias baldų įmones ir kavines. Taip pat vienus didžiausių kavinių tinklų tokius kaip UAB « Čili Holdings » kuriems priklauso kavinių tinklas į kurį įeina Čili pica, SOYA, Čili kaimas.

UAB „Rokseta“ įmonėje dirba 10 apdraustųjų darbuotojų. Vadovauja įmonėje vadovas Tomas Kulaitis, rūpinasi, kad darbas būtų efektyvus bei stengiasi kad netrūktų motyvuotų, turinčių reikiamą kvalifikacija darbuotojų, kad darbuotojai būtų patenkinti darbu bendrovėje ir neštų naudą darbdaviui.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 512 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1805 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Vienkartiniai indai logistika ROKSETA Praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Vienkartiniai indai logistika ROKSETA Praktikos ataskaita. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/vienkartiniai-indai-logistika-rokseta-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 15:01
×