Vieno buto gyvenamojo namo aiškinamasis raštas


Gyvenamojo namo projekto aiskinamasis rastas. Namo projekto aiskinamasis rastas. Vieno buto namas. Pastato aiskinamasis rastas. Statybos aiškinamasis raštas. Gyvenamuju namu izinierines sistemos skaidres. Projekto aiškinamasis raštas. Gyvenamojo namo statybos aiškinamasis raštas. Vienbučio gyvenamojo namo aiškinamasis raštas. Aiškinamasis raštas statyba.

Įvadas. Sklypo planas. Bendra pastato charakteristika. Konstrukciniai sprendimai. Pamatai. Sienos. Perdangos ir grindys. Pertvaros. Langai ir durys. Laiptai. Stogas. Vidaus ir išorės apdaila. Įnžinerinė įranga. Techniniai ekonominiai rodikliai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Lietuvoje sparčiai plečiasi individualių namų statyba ir tuo pačiu didelis poreikis gyvenamųjų namų projektams. Daugiau kaip 60% žmonių isigijančių būstą, renkasi individualų gyvenamąjį namą. Individualaus namo projektas buvo pasirinktas todėl, kad auga jų poreikis, todėl buvo nuspręsta imtis šio projekto.

Pastatas išdėstytas analogiškai kaip ir kiti pastatai, pagrindinis įėjimas į gatvės pusę. Nuo namo iki sklypo ribos 7,875 m. Pastatas insoliuotas pagal nustatytus reikalavimus. Yra gyvenamieji kambariai, iš kurių pietinėjė, rytinėjė bei vakarinėje pusėje, ir vienas gyvenamųjų kambarių yra atsuktas į šiaurės pusę. Suprojektuotas patogus privažiavimas prie namo. Nuo gatvės iki pat garažo trinkelėmis išklotas platus 6,7m pločio takas, kuris kertasi su mažesniu trinkelėmis klotu takeliu, kuris veda aplink visą namą. Sklype numatoma vešli veja bei keli lapuočiai medžiai išdėstyti pastastatomas pastatas yra iš keraminių blokelių mūro, apšiltintas akmens vata. Tai suteikia pastatui reikiamą šilumos laidumo koeficientą. Namas yra vieno aukšto su negyvenama palėpe, todėl apšiltinta perdangos plokštė 20 cm storio akmens vata. Tai suteikia reikiamą šilumos laidumo koeficientą. Stogas dengtas ranilos banguotos skardos lakštais, kurie dengti plastirolu, todėl yra ilgaamžiai, nekelia triukšmo. Name yra gyvenamieji kambariai. didelė ir erdvi svetainė, kurioje įrengtas židinys. Yra vonios kambariai, įrengti kartu su tualetais ir praustuvėm bei patalpa kurioje įrengtas tualetas ir praustuvas. Visi šie sanitariniai mazgai įrengti šalia gyvenamūjų patalpų. Name įrengta pirtis su sauna. Tai nedidelės, daug vetos name neužimančios patalpos. Taip pat yra keletaspatalpų aukštis 2,8 m. Visos patalpos erdvios, bet jaukios. Garažo patalpų aukštis truputį skiriasi nuo eilinių patalpų. Jis šiek tiek aukštesnis – 3,05m.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2011 m.
  • 16 puslapių (2048 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kugeliss
  • Vieno buto gyvenamojo namo aiškinamasis raštas
    6 - 2 balsai (-ų)
Vieno buto gyvenamojo namo aiškinamasis raštas. (2011 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vieno-buto-gyvenamojo-namo-aiskinamasis-rastas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 23:32
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo