Vienos dienos ugdomoji veikla, kai aprašomas vertinimas: Saugus elgesys namuose ir patalpose


Vienos dienos ugdomoji veikla, kai aprašomas vertinimas: Saugus elgesys namuose ir patalpose.


Rodydama vaikams paveikslėlius su pavojais ji pasako vaikams, kad šią dieną bus kalbama apie pavojus tykančius namuose .

Auklėtoja paaiškina vaikams, kad vaikai turi prie jos prieiti ir pasakyti po vieną pavojų kurį žino , tada grįžti į ratelį, perduoti lazdelę kitam vaikui, kitas vaikas vėl eina prie auklėtojos ir taip kol visi įvardina pavojus.

Stebimas vaikų nusiteikimas, noras dalyvauti veikloje, kiek žinoma apie pavojus. Vaikams vardinant pavojus atkreipiamas dėmesys į sakytinės kalbos gebėjimus: raišką, žodyno turtingumą. Veiklai pasibaigus užrašomi pastebėjimai.

Auklėtoja vaikams paaiškina, kad žalia kortelė keliama tik tuo atveju, jai elgesys vaikui atrodo saugus, o jai atrodo, kad elgesys nesaugus, vaikas kelia raudoną kortelę. Auklėtoja vaikams išdalina raudonas ir žalias korteles, tada auklėtoja rodo paveikslėlį, kuriame pavaizduotas tinkamas ar netinkamas elgesys, o vaikai kelia tą kortelę, kaip jiems atrodo ar tai saugus elgesys ar nesaugus elgesys.

Pirmiausia atkreipiamas dėmesys apie vaikų samprotavimus kas yra saugu , kas yra nesaugu, įsidėmėtina ką vaikai jau žino ir ko dar nežino.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (772 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raimonda
  • Vienos dienos ugdomoji veikla, kai aprašomas vertinimas: Saugus elgesys namuose ir patalpose
    10 - 3 balsai (-ų)
Vienos dienos ugdomoji veikla, kai aprašomas vertinimas: Saugus elgesys namuose ir patalpose. (2019 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/vienos-dienos-ugdomoji-veikla-kai-aprasomas-vertinimas-saugus-elgesys-namuose-ir-patalpose.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 10:46
×
113 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo