Vienuolis kuris pardave ferrari analize


Vienuolis kuris pardave ferrari analize.

Robin Sharma knyga „Vienuolis, kuris pardavė ferrarį“. Tai populiariosios psichologijos knyga, per itin trumpą laiko tarpą tapusi bestseleriu. Šios knygos autorius yra plačiai žinomas saviugdos ir lyderiavimo žinovas. Savo pašaukimu autorius laiko pagalbą žmonėms, norintiems surasti savo pašaukimą, suprasti, kas jie yra iš tiesų ir ko jie nori iš savo gyvenimo. Be šios knygos Robin Sharma yra parašęs dar keletą panašaus pobūdžio knygų, tačiau tik šiai vienai buvo lemta tapti taip gerai žinoma ir perkama visame pasaulyje. Knygoje aprašomas žymaus advokato gyvenimas, kuomet jis susiduria mirtimi ir tai įtakoja jį kardinaliai keisti savo gyvenimą. Knyga, parašyta dialogo forma, atskleidžia svarbiausią Rytų išmintį ir motyvuoja žmones keisti savo gyvenimą nuo pagrindų – motyvuoja tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų bei ugdyti valią bei dvasią.

Ši knyga buvo gimtadienio dovana nuo mano vyresniojo brolio šešioliktojo gimtadienio proga. Kadangi tuomet apie knygas dažniausiai spręsdavau pagal viršelį ir nebuvau motyvuotas domėtis savo psichologinėmis subtilybėmis, todėl apie šią knygą nieko nežinojau ir ji man atrodė eilinė „stebuklingo šamano stebukladario“ knyga, „kardinaliai pakeičianti gyvenimą“. Buvau labai kritiškas jos atžvilgiu ir nieko iš jos nesitikėjau. Tačiau perskaičius anotaciją mane sudomino knygos galimas susietumas su mano gyvenimu, kadangi tuo metu jaučiausi palaužtas gyvenimo vėjų ir pamačiau, kad tai, su nedideliu kiekiu valios pastangų, buvo galima ištaisyti, todėl praėjus keletui dienų po gimtadienio pradėjau ją skaityti.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1197 žodžiai)
  • Greta
  • Vienuolis kuris pardave ferrari analize
    10 - 3 balsai (-ų)
Vienuolis kuris pardave ferrari analize. (2014 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/vienuolis-kuris-pardave-ferrari-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:14
×