Viešasis administravimas miesto savivaldybėje


Viešasis administravimas tauragės miesto savivaldybėje. Įvadas. Vietos savivaldos ir organizacinių struktūrų teorinė analizė. Vietos savivaldos samprata. Organizacinės struktūros. Savivaldybių administracijų organizacinių struktūrų palyginimas. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos organizacinė struktūra. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos organizacinė struktūra. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas – Tauragės miesto savivaldybė.

Darbo tikslas – išanalizuoti kaip Tauragės miesto savivaldybėjė vykdomas viešasis administravimas.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti vietos savivaldos ir organizacinės struktūros, jos tipų teorinius aspektus;

2.Išanalizuoti Tauragės miesto savivaldybės organizacinę struktūrą;

3.Palyginti ją su Vilniaus miesto savivaldybės administracine struktūra.

Darbe naudojami metodai: mokslinės literatūros ir mokslinių straipsnių analizė, teisės aktų analizė, sisteminimas. Siekdama kuo geriau atskleisti ir išanalizuoti savo darbo temą, pirmiausia išstudijavau ir įsigilinau į šių autorių literatūrą: R. Lazdynas (2005); A. Astrauskas, B. Galinienė (2003); Stoner, Freeman, Gilbert, 2000; Stoškus, Beržinskienė, 2005 ir kt. Taip pat nemažai dėmesio buvo skirta teisės aktams, kuriuose yra pateikta svarbi informacija, susijusi su savivalda, savivaldybių administracijų funkcijomis, veikla. Išsamiai išanalizavau Tauragės miesto ir Vilniaus miesto savivaldybių internetiniuose puslapiuose pateiktas organizacines struktūras.

  • Viešasis administravimas Referatas
  • Microsoft Word 170 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2564 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linardas
  • Viešasis administravimas miesto savivaldybėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešasis administravimas miesto savivaldybėje. (2013 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesasis-administravimas-miesto-savivaldybeje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:07
×