Viešbučiai referatas


Įvadas. Kauno viešbučių apžvalga. Viešbutis “Santaka”. Viešbutis “Kaunas”. Viešbutis “Sfinksas”. Viešbutis “Daniela”. Viešbutis “Hermis”. Viešbutis “Perkūno namai”. Viešbutis “Nakties magija”. Viešbutis “Minotel”. Viešbutis “Taikioji Nėris”. Viešbutis “Žaliakalnis”. Viešbutis “Metropolis”. Viešbutis “Babilonas”. Viešbutis “Monela”. Viešbutis “Apple”. Viešbutis “Sandija”. Viešbutis “Alanta”. Viešbutia “Baltosios burės”. Išvados.

Panaudojant didelę organizavimo ir vadovavimo patirtį, investuojant į infrastruktūrą, taikant naujas technologijas, keliant vadovaujančio ir aptarnaujančio personalo kvalifikaciją, gerinant informacijos kokybę ir didinant jos sklaidą, galima pasiekti daug daugiau. Užsienio įmonių dalyvavimas turizmo versle Lietuvoje ir Kaune atvertų kelius į naujas rinkas, sukurtų sveikos konkurencijos ir partnerystės aplinką.

Turistams miestas lengvai pasiekiamas bet kokiu transportu. Vykdami iš Helsinkio į Vakarų Europą Varšuvos link arba nuo Baltijos pajūrio link Vilniaus ir tolyn į Rytus, visuomet pravažiuosite pro Kauną. Tik 15 km. nuo miesto centro iki tarptautinio Karmėlavos oro uosto, o iki Vilniaus tarptautinio oro uosto - 95 km.

Dauguma į Kauno viešbučius užsukantys – žmonės, atvykstantys darbo reikalais. Kiti klientai dažniausiai būna užsieniečiai, ypač įstojus į Europos sąjungą, kai užsieniečiai gali laisvai atvykti į Lietuvą.

Kaune yra šeši keturių žvaigždučių viešbučiai, penki – trijų žvaigždučių ir penki turi dvi žvaigždutes. Penkių žvaigždučių neturi nei vienas Kaune esantis viešbutis ir kažin ar bus greitu laiku, nes tokiam viešbučiui reikia didelių investicijų, be to tokiu atveju turėtų šoktelti viešbučių kambarių kainos. Verslininkai sako: „ Į Kauną itin retai užsuka prezidentai, karaliai ar kiti aukšto rango asmenys, tad rengti penkių žvaigždučių viešbučius dar anksti.“

Darbo tikslas: pateikti Kauno viešbučių charakteristiką.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 602 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3845 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Viešbučiai referatas
    10 - 7 balsai (-ų)
Viešbučiai referatas. (2015 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciai-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:18
×