Viešbučio analizė Park inn


Įvadas. Norminių dokumentų reglamentuojančių naginėjamą veiklą apžvalga. Nagrinėjamos turizmo paslaugos teikimo aprašymas. Autorių nuomonė apie paslaugos teikimą (analizėAtliktos apklausos analizė. Išvados. Naudoti informacijos šaltiniai. Priedai.

Tikslas: išanalizuoti viešbučio „Parkinn“ Kaune maitinimo sferą.

Viešbutyje „ParkInn Kaunas" veikia didžiausias konferencijų ir renginių centras Kaune. 1400 kv. m centre yra įrengtos 8 daugiafunkcinės salės, kurios telpina iki 2000 svečių (didžiausioje – iki 550).

Viešbutyje veikia kazino ir naujai įrengtas SPA centras, užimantis 600 kv. m. Jame įsikūręs pirčių kompleksas, sauna, treniruoklių salė.

Jaukų bei šiltą restorano ir baro interjerą, kuriame rudi, rusvi ir kakavos spalvos atspalviai derinami su stiklo konstrukcijomis, kūrė dizaineriai iš Norvegijos. Apsupti modernios restorano aplinkos lankytojai nuo 11.00 val. ryto gali mėgautis gausiais švediško stalo pusryčiais. Nuo 12:00 iki 14:00 darbo dienomis tiek viešbučio svečių, tiek Kauno gyventojų laukia dienos pietūs. Už 25 litus galėsite paragauti visko, ko tik širdis geidžia, nes pietų kompleksą sudaro šalti užkandžiai, sriubos, karštieji patiekalai, desertai, kava ir arbata. Pietų bufeto meniu keičiamas kas savaitę.

Mūsų nuomone restoranas ir baras yra labai patogioje vietoje. Išvaizda traukianti akį. Stiklo sienos sudaro prabangos įspūdį ir tinka daugelio skoniui, nes atrodo šiuolaikiškai bei elegantiškai. Darbuotojai paslaugūs, malonūs, linkę padėti ir skiriantys visą savo dėmesį jums. Maisto skonis pasakiškas, atsižvelgiama į jūsų norus ir pageidavimus. Kainos prieinamos visiems. Jeigu netoleruojate tam tikrų maisto produktų ar esate alergiškas, restorano darbuotojai pagamins jums pritaikytą maistą. Maistas gaminamas be genetiškai modifikuotų produktų. Restorane „Diverso“ ir bare „Ginger“ visada malonu apsilankyti bet kokiu atveju. Tai pat šiame restorane galima rengti vestuves, pokylius, banketus, furšetus ir kitus renginius.

  • Microsoft Word 165 KB
  • 2015 m.
  • 22 puslapiai (2195 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martynas
  • Viešbučio analizė Park inn
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Viešbučio analizė Park inn. (2015 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-analize-park-inn.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 13:18
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo