Viešbučio etikos kodeksas: klientų aptarnavimas


Viešbučio etikos kodekas klientų aptarnavimas. Darbuotojo įdarbinimas į viešbutį atsižvelgiant šiais kriterijais. Darbuotojo elgesio protokolas darbo vietoje. Darbuotojo motyvacijos gerinimas bei baudžiamumo kriterijus. Etikos kodeksas Darbuotojo įdarbinimas į viešbutį atsižvelgiant šiais kriterijais atsižvelgiant į darbo vietą bei specifiką. Darbuotojo motyvacijos gerinimas bei baudžiamumo kriterijus Motyvacijos skatinimas.


Etikos (elgesio) kodeksas – principų ir vertybių rinkinys, kuriuo nustatomi organizacijų, valstybės įstaigų, įmonių ir individų elgesio lūkesčiai ir standartai. Etikos kodeksai taikomi ir pačioms smulkiausioms organizacijoms, jų darbuotojams ar savanoriams.

Mano darbo tikslas- sudaryti konkretaus pasirinkto viešbučio, šiuo atveju Amberton, etikos kodeksą.

Pateiksiu bendras Etikos kodekso normas lietuviško viešbučio Amberton personalui. Šį viešbutį pasirinkau , nes manau nevisada reikia imti tik žinomus pasaulinių tinklų viešbučius. Savo darbe pateiksiu Etikos normas , kuriomis ,mano manymu,turėtų vadovautis šis viešbutis. Atsižvelgsiu į šio viešbučio esamas normas bei pridursiu mano manymu reikalingas.

Jog viešbutis gerai funkcionuotų reikalingi tam tikri reikalavimai, kurie yra keliami viešbučiuose. Visi viešbučiai turi savo sugalvotas tam tikras normas savo personalui, kurios tuo pačiu, padeda atspindėti viešbučio specifiką bei jo kokybę.Viešbučio darbuotojai privalo laikytis viešbučio etiketo taip užtikrindami gerą viešbučio įvaizdį svečiui. Viešbutis, kuris turi prastas ar neveiksimgas etikos normas negali gerai dirbti, darbuotojai nesugebės tvarkingai atlikti savo darbo, maloniai bendrauti su klientais. Nors kiekvienas viešbutis turi savo individualias elgesio normas, tai nereiškia, kad tarp visų viešbučių jos nepasikartoja, nes visi viešbučiai siekia sudaryti ,kuo geresnį įspūdį klientui, dėl to normos dažnai būna panašios su konkurentu viešbučiu, tačiau kaip ir minėjau, kuriant etikos normas svarbu atspindėti savo kokybę bei pačio viešbučio specifiką.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1055 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Viešbučio etikos kodeksas: klientų aptarnavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešbučio etikos kodeksas: klientų aptarnavimas. (2020 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-etikos-kodeksas-klientu-aptarnavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 20:09
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo