Viešbučio įkūrimas


Viešbučio charakteristika. Viesbuciai schema. Isvados ir siulymai viesbutis. Viesbucio isikurimo. Viesbuciu schema. Viešbučio schema. Viesbucio sekme. Viesbuciu charakteristika. Motelio ikurimo reikalavimai. Viesbuciu ikurimas.

Turizmo referatas. Įvadas. Viešbučio įkūrimo strategija. Viešbučio charakteristika. Sutartis. Viešbučio organizacinė schema ir jos charakteristika. Viešbučio skyriaus padaliniu paskirtys. Viešbučio restoranas. Konferencijų ir pokylių patalpų nuoma. Administracija. Rinkodaros skyriaus darbas. Viešbučio verslo sėkmė. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra. Turizmas labai svarbi šalies ekonominė šaka. Nes darbo vietos viešbučiuose, moteliuose, svečių namuose, turizmo viešbučiuose, turizmo firmose, maitinimo įmonėse bei parduotuvėse padeda padidinti valstybės biudžetą. Atvykstamasis turizmas leidžia didinti šalies paslaugų eksportą ir skatinti vietinių produktų bei prekių vartojimą, turizmo išteklių naudojimą, taip pat daro įtaką šių išteklių išsaugojimui. Atvykstamasis turizmas yra vienas iš efektyviausių būdų pristatyti lietuvą pasauliui ir formuoti šalies įvaizdį. Norint efektyviai dirbti, reikia gerai išstudijuoti, kas vyksta pasirinktos rinkos verslo srityje, nes. Nuolat didėja tarptautinių verslų, todėl vis daugiau žmonių priversti keliauti. Žmonės vis daugiau uždirba, todėl kelionėms gali skirti daugiau pinigų. Lietuvai įstojus į europos sąjungą, tapo daug lengiau atvykti žmonėms į mūsų šalį. Turistai labai nenoriai renkasi nepažystamų tinklų viešbučius. Dažniausiai renkasi jiems jau žinomus viešbučius, tokius kaip: holiday inn, le meridian vilon, best western, reval, atahotel ir kt. Nes tokie viešbučių tinklai turi patirtį aptarnauti klientus, todėl užtikrina turistams gerą aptarnavimą ir tam tikras garantijas. Mes pasirinkome ATAHOTEL tinklą, dėl to, kad jis yra žinomas Europos šalyse ir turi gerą įvertinimą turizmo srityje. Tinklas pasižymi geru aptarnavimu bei paslaugų kokybe, kambarių konfortabilumu. Didžiausias tinklo pasiekimas yra tas, kad šiam tinklui priklauso daugiau negu 800 viešbučių visame pasaulyje. Šio viešbučio tinklas yra žinomas ir mėgstamas, dėl to kad sezono metu, vasarą ir pavasarį, jis suteikia daug vietų ir paslaugų turistams, o ne sezono metu - žiemą, jis suteikia daug nuolaidų atvažiuojantiems verslo reikalais (konferencijų salės, kurios skirstomos į didžiąsias ir mažąsias, informacinių paslaugų kiekybė ir kokybė (internetas, faksas, elektroninis paštas, naudojimasis kompiuteriu)).


Turizmas labai svarbi šalies ekonominė šaka.

Atvykstamasis turizmas leidžia didinti šalies paslaugų eksportą ir skatinti vietinių produktų bei prekių vartojimą, turizmo išteklių naudojimą, taip pat daro įtaką šių išteklių išsaugojimui.

Norint efektyviai dirbti, reikia gerai išstudijuoti, kas vyksta pasirinktos rinkos verslviešbučio verslą pradėjom planuoti 2010 metais. Planuose buvo panaudota daug statistinių tyrimų. Tačiau mūsų kolektyvą šiam verslui paskatino 2011 metų pabaigoje pagal Lietuvos turizmo departamentą atlikti tyrimai, kurie parodė, kad turistų antplūdis sezono metu, neatitinka viešbučių kiekio. Nes tuo metu Lietuvos viešbučiai neturėjo galimybių apgyvendinti visus norinčius turistus.

Turistai labai nenoriai renkasi nepažystamų tinklų viešbučius.

Mes pasirinkome atahotel tinklą, dėl to, kad jis yra žinomas europos šalyse ir turi gerą įvertinimą turizmo srityje. Šio viešbučio tinklas yra žinomas ir mėgstamas, dėl to kad sezono metu, vasarą ir pavasarį, jis suteikia daug vietų ir paslaugų turistams, o ne sezono metu - žiemą, jis suteikia daug nuolaidų atvažiuojantiems verslo reikalais (konferencijų salės, kurios skirstomos į didžiąsias ir mažąsias, informacinių paslaugų kiekybė ir kokybė (mūsų viešbutis pagal kvalifikaciją yra turistinis. Pagrindinė viešbučio paskirtis – keliaujantiems žmonėms, verslininkams ir kitokiems viešbučio svečiams suteikti laikiną būstą ir paslaugas: maitinimą, poilsį, saugumą. Viešbutis įsikūręs viename iš ramesnių vilniaus rajonų,tai yra antakalnyje, kuris turi iš viso 300 kambarių. Viešbučio dydį lemia jo funkcijos bei veiklos organizavimas. Viešbutyje yra atskiri skyriai, teikiantys tik vienos rūšies paslaugas. Šis viešbutis privatus, keturių žvaigždučių (galima pasinaudoti baseinu, sauna, sveikatingumo sale, didelė kambarių įvairovė).

įrengta 100 vienviečių ir 200 dviviečių kambarių. Kiekviename kambaryje atskirai įrengta vonios (dušo) patalpa ir praustuvas, tiekiamas šaltas ir karštas vanduo. Įrengta speciali bendrojo naudojimo patalpa maitinimui ir poilsiui arba atskiros patalpos šioms paslaugoms teikti. Įrengta virtuvė maistui ruošti ir tiekti; įrengta priėmimo patalpa su telefono ryšiu, informacine ir registravimo apskaitos sistema; įrengti sandėliai ir atskira patalpa darbuotojams. Viešbutyje sudarytos sąlygos teikti maitinimo paslaugas kambariuose. Kambariai kasdien tvarkomi ir valomi. Patalpos atitinka bendro saugumo, priešgaisrinio saugumo ir higienos normos reikalavimus.

  • Turizmas Referatai
  • 2011 m.
  • Rita
  • 22 puslapiai (2402 žodžiai)
  • Turizmo referatai
  • Microsoft Word 28 KB
  • Viešbučio įkūrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešbučio įkūrimas. (2011 m. Gruodžio 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/viesbucio-ikurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:27