Viešbučio „Narutis“ žmogiškųjų išteklių valdymas


Darbuotojų CV. Tomas tomavičius. Klausymas. Skaitymas. Bendravimas žodžiu. Informacijos pateikimas žodžiu. Ieva rastilavičienė. Klausymas. Skaitymas. Bendravimas žodžiu. Informacijos pateikimas žodžiu.


Pusryčiai į kambarį, kambarių paruošimas nakčiai, skalbimo ir cheminio valymo paslaugos.

Viešbutyje yra 52 kambariai. Galima rinktis kambarį iš šešių skirtingų tipų:

- mini barą su užkandžiais ir gėrimais;- plokščiaekranį televizorių su satelitinė televizija;- seifą;- nemokamą spartų bevielį interneto ryšį WiFi;- telefoną kambaryje ir vonios kambaryje;- kondicionierių, reguliuojamą pagal poreikį;- šildomas grindis voniose;- plaukų džiovintuvą ir veidrodį makiažui vonios kambaryje;- chalatą ir šlepetes;- tualeto reikmenis Gilchrist & Soames.

Misija – efektyviai veikiantis, vienas patraukliausių viešbučių Vilniaus centre, siekiantis tapti didžiausiu lyderiu tarp savo konkurentų.

Vizija - teikti aukščiausios kokybės apgyvendinimo, aptarnavimo ir maitinimo paslaugas, visada palikti teigiamą klieno įspūdį, tapti žinomu visoje Europoje.

Ūkio skyrius atsako už kambarių ir visų viešbučio viešųjų vietų švarą, mechanizmų bei įrangos kokybę, prižiūri baldus ir pan.

Šiuo metu viešbutyje ,,Narutis‘‘ dirba 85 darbuotojai. Generalinė direktorė yra Nadiežda Novickienė.

Pareigybinė instrukcija – pagrindines darbuotojų veiklas reglamentuojantis dokumentas, apibūdinantis kiekvieno darbuotojo pareigybinį statusą (pareigas, teises, atsakomybę, savarankiškumą).

2. Administratoriumi skiriamas asmuo, turintis aukštąjį profesinį (viešbučių verslo specialybės) išsilavinimą ar turintis aukštąjį profesinį išsilavinimą. Šis asmuo turi turėti ne mažesnę nei 2 metų darbo pagal specialybę patirtį.

4.1. Įstatyminius ir normatyvinius teisės aktus, reglamentuojančius verslo ir komercijos veiklą.

4.10.Informacijos apdorojimo, naudojant šiuolaikines technines komunikacijų, ryšio ir skaičiavimo technikos, priemones ir metodus.

4.15. Įmonės personalo sudėtį, organizacijos darbuotojų teises ir pareigas bei jų darbo režimą.

4. Dirba pagal nustatytą tvarką, iškilus klausimams visada kreipiasi į aukštesnius vadovus, nepalieka neišspręstų problemų ar klausimų.

9. Koordinuoja tam tikros krypties (priėmimo skyriaus) veiklą, analizuoja jos efektyvumą, sprendžia, kaip racionaliau naudoti gautus resursus.

2. Kambarinė dirbdama vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, viešbučio įstatais, vidaus tvarkos taisyklėmis bei pareiginiais nuostatais.

Internetiniai skelbimai bei duomenų bazės. Šis būdas yra sparčiai populiarėjantis šiomis dienomis, kadangi be moderniųjų technologijų darosi vis sunkiau įsivaizduoti tiek darbą tiek asmeninį gyvenimą, taip pat, tai yra labai greitas ir efektyvus būdas rasti norimą darbuotoją, patogu naudotis didelėmis internetinėmis informacijos bazėmis.

Naudojimasis vidiniais įmonės resursais. Toks darbuotojų paieškos būdas sudaro galimybes įmonės, šiuo atveju viešbučio, darbuotojams užimti aukštesnes pareigas, skatina įmonės darbuotojus tobulėti, kilti karjeros laiptais įmonės viduje.

Dalyvavimas karjeros dienose. Viešbutis siekia, jog darbuotojas puikiai tiktų į ieškomas pareigas, todėl personalo specialistai ar pats direktorius dalyvauja tokio tipo mugėse, susitinka su kandidatais, bendrauja akis į akį ir potencialius kandidatus kviečia tolesniam pokalbiui pačioje įmonėje.

Paieška naudojantis esamų darbuotojų rekomendacijomis. Esami darbuotojai yra suinteresuoti rekomenduoti tinkamą kandidatą, kadangi jie jaučia atsakomybę už pasiūlytą darbuotoją, žino žmones, kurie yra dirbę panašiose srityse ar ankstesnėse kompanijose.

Valstybinių darbo biržų paslaugos. Šis paieškos metodas pasitelkiamas surasti žemesnių kvalifikacijų darbuotojus (valytojos, durininkai ir pan.) ir yra gan populiarus.

Atskleidžia ankstesnes darbuotojo pareigas, padeda suvokti, kodėl darbuotojas ieškosi kito darbo, padeda sužinoti teigiamas ir neigiamas savybes.

Kreipiuosi į Jus dėl administratoriaus darbo viešbutyje ,,Narutis’’ . Tikiu, jog esu vertas dėmesio kandidatas į šias pareigas. Perskaitęs Jūsų darbo skelbimą internete, kuris buvo paskelbtas š.m. kovo mėnesį, labai juo susidomėjau, kadangi čia siūlomas darbo pobūdis atitiko mano norus bei gebėjimus ir šioje įmonėje galiu įžvelgti dideles perspektyvas tobulėti.

  • Microsoft Word 2409 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 54 puslapiai (9277 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Viešbučio „Narutis“ žmogiškųjų išteklių valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešbučio „Narutis“ žmogiškųjų išteklių valdymas . (2017 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-narutis-zmogiskuju-istekliu-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 01:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo