Viešbučio „Park Inn by Radisson Kaunas“ profesinės praktikos ataskaita


Įvadas. Viešbučio ,, Park Inn by Radisson Kaunas“ charakteristika. Įmonės veiklos rūšys, jos siūlomos paslaugos. Įmonės valdymo struktūra, padaliniai ir jų funkcijos. Įmonės konkurentai. Viešbučio “Park Inn” darbo veikla ir specifika. Išvados. Literatūros sąrašas.

Aš, Turizmo ir viešbučių vadybos specialybės, TV-3/2 grupės studentė, atlikau profesinę praktiką viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“.

Praktikos laikas – 4 savaitės, nuo birželio 22 d iki liepos 22 d. 2014 metais.

Profesinės mokomosios praktikos metu turėjau susipažinti su visais viešbučio padaliniais ir jų darbuotojų pareigomis. Taip pat įvertinti įmonės veiklą.

Apgyvendinimas. Viešbutis turi 206 kambarius pagal kiekvieno svečio pageidavimus: pasiteiravus svečių patogumui, taip pat yra prieinami rūkomi, neįgaliems pritaikyti ar hipoalerginiai kambariai.

Restoranas „Diverso“ - 140 vietų restoranas, kiekvieną rytą pasitinkantis su įvairiausio europietiško maisto pasiūla. Viešbučio restoranas taiko nuolaidas kiekvienam ilgiau nei mėnesį apsistojusiam svečiui, taip pat nuolatiniams svečiams ateinantiems papietauti.

Baras „Ginger Bar“ - gyvybinga atmosfera ir gaivinantys gėrimai padeda svečiams atitrūkti nuo kasdienybės bei atsigaivinti.

Centro struktūrą sudaro: administracija, mokymo, gydymo (įskaitant slaugos padalinį), maitinimo, ūkio dalys, buhalterija ir aptarnaujantis padalinys. Maitinimo dalis susideda iš dviejų padalinių: restorano ir baro „Ginger Bar“. Administracijos vadovui – direktoriui pavaldūs visi struktūriniai padaliniai, taip pat tiesiogiai pavaldūs direktoriaus padėjėjas komercijai, statybai ir transportui bei juristas ir techninis sekretorius.

Taip pat konkurentai ,,Park Inn“ viešbučiui yra ir gydymo paslaugas teikiančios institucijos, tai yra :

UAB Sveikieji Baltai - BALTAI, sporto ir sveikatingumo klubas įsikūręs Baltų pr., kuriame veikia yra reabilitacijos centras.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1289 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerda
  • Viešbučio „Park Inn by Radisson Kaunas“ profesinės praktikos ataskaita
    9.6 - 5 balsai (-ų)
Viešbučio „Park Inn by Radisson Kaunas“ profesinės praktikos ataskaita. (2015 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-park-inn-by-radisson-kaunas-profesines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 03:56
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo