Viešbučio praktikos ataskaita Grotthuss


Įvadas. Įmonės pristatymas. Svetingumo įmonėje taikomi darbų saugos reikalavimai. Tikslinė rinka. Ssgg analizė. Konkurentų analizė. Artimiausi tikslai. Darbo vietų organizavimas ir darbo pasidalijimas. Paslaugų pardavimo skatinimo būdai. Konferencijų, pobūvių ir renginių organizavimas. Personalo atrankos sistema įmonėje. Apklausa apie viešbučio mikroklimatą. Darbo užmokesčio sistema. Išvados ir siūlymai.

Šiame darbe yra pateikiama viešbutyje „Grotthuss“ atliktos baigiamosios praktikos ataskaita. Praktika vyko nuo 2015m. sausio 23d. iki 2015m. balandžio 17 d. Darbe bus aptariamas viešbutis, jo siūlomos paslaugos, įmonės rinkodara, įmonės tikslai ir siūlymai.

Baigiamosios praktikos tikslas: naudojant turimas žinias ir patirtį atliktį praktiką viešbutyje ar restorane, taip tas žinias pagerinti ir įgyti naujų, taip užtvirtinant aukšto lygio aptarnavimą.

Viešbutis maitinimo paslaugas teikia restorane “La Pergola”. Virtuvė yra europos stiliaus, su italų virtuvės elementais. Patiekalai išsirenkama iš A la Carte meniu, pusryčiai vyksta kiekvieną rytą nuo 7 iki 10 valandos darbo dienomis, o savaitgaliais nuo 8 iki 11. Vasaros metu pusryčiai pateikiami restorano terasoje su Vilniaus miesto panorama. Viešbutis pietų nesiūlo, bet visada galima skaniai pavakrieniauti. Alkoholinių gėrimų galima įsigyti viešbučio bare, kurį galima rasti rūsyje.

Be apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų viešbutyje galima organizuoti įvairius renginius, tokius kaip: banketai, furšetai, pobūviai, vestuvės, krikštynos. Patyręs personalas pasiruošęs aptarnauti iki 60-70 žmonių. Viešbučio konferencijų salėje, galima organizuoti ir verslo klasės susitikimus, nuo privačių susitikimų iki mokymo seminarų. Salė talpina apie 20- 25 žmones, klasikiniai itališki baldai ir lietuviškas menas salę paverčia unikalia.

Svetingumo įmonėje yra taikomi griežti reikalavimai visiems darbuotojiems, nes darbuotojai yra atsakingi kiekvienas už save, bei už savo kolegą.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1242 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugaqs
  • Viešbučio praktikos ataskaita Grotthuss
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Viešbučio praktikos ataskaita Grotthuss. (2015 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-praktikos-ataskaita-grotthuss.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 09:59
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo