Viešbučio praktikos atskaita


Įvadas. Uab „Paspara“ viešbutis „E-guesthouse“. Viešbučio „E-guesthouse“ valdymo forma. Viešbučio „E-euesthouse“ veikla, teikiamos paslaugos. Viešbučio „E-guesthouse“ aplinkos savybės. Viešbučio „E-guesthouse“ organizacinė struktūra, padalinių veikla. Viešbučio „E-GuestHouse“ priėmimo skyrius. Viešbučio „E-GuestHouse“ maisto ir gėrimų skyrius. Viešbučio „E-GuestHouse“ kambarių ūkio skyrius. Viešbučio „E-GuestHouse“ finansų skyrius. IT specialistas ir ūkvedys. Bendravimas su klientais. Viešbučio „E-guesthouse“ strateginiai veiklos tikslai. Viešbučio „E-guesthouse“ paslaugų patrauklumas vartotojo požiūriu ir sėkmę lemiantis veiksniai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Šiandien pasaulyje turizmo plėtros ir klestėjimo laikas. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje plėtojamas turizmas, kuris sudaro palankias sąlygas viešbučių gyvavimui bei perspektyvias galimybes viešbučių verslo plėtrai. Viešbutis – tai turizmo struktūrinė dalis, kuri sudaro didžiausią ir labiausiai paplitusį pasaulyje svetingumo sektorių. Svetingumas - savybė, kuri leidžia viešbučio paslaugomis besinaudojantiems klientams pasijusti svečiais – tai yra, laukiamais gerbiamais ir vertinamais.

Profesinės veiklos praktikos objektas yra viešbutis - „e-GuestHouse“. Tai yra trijų žvaigždučių viešbutis, prieinamų kainų, aukštos kokybės bei pažangių technologijų derinys.

Išanalizuoti įmonės teikiamas paslaugas. Įvertinti jų patrauklumą vartotojo požiūriu;

Susipažinti su įmonės strateginiais ir veiklos tikslais;

Įvertinti įmonės organizacinės struktūros atitikimą įmonės tikslams;

Išanalizuoti įmonės sėkmingą veiklą lemiančius veiksnius, verslo aplinką, jos veiksnių pokyčių dinamiką;

Viešbutis „ e - GuestHouse“ tai trijų su pliusu žvaigždučių, ekonominės klasės viešbutis. Tai pirmasis loftų tipų viešbutis Lietuvoje, kurio dizaino ir architektūrinius sprendimus padiktavo pačios patalpos – buvusi gamykla. Viešbutis įkurtas 2002 metais, įrengtas naudojant ekologiškas medžiagas. Jis yra įsikūręs Ševčenkos g. 16, netoli miesto centro.

Viešbutis „e-GuestHouse“ - jaukus, modernus ir technologiškai pažangus viešbutis, kuris klientams siūlo patogią nakvynę jaukiuose kambariuose, malonų aptarnavimą ir labai patrauklią kainą. Viešbutis puikiai tinka tiek verslo reikalais tiek poilsio tikslais atvykstantiems turistams.

Viešbutis yra nedidelis - 34 kambariai, 5 aukštai ir rūsys:

1 aukšte - registratūra, baltoji salė ir pusryčių salė;

2 aukšte – 6 kambariai ir bendro naudojimo virtuvė skirta ilgalaikei nuomai;

3 aukšte – 28 kambariai, sauna, sporto salytė, personalo rūbinė, skalbykla;

4 aukšte – UAB „Paspara“ biurai;

Rūsys - patalpos nuomai.

Įmonės nuosavybės forma - uždaroji akcinė bendrovė „Paspara“ svečių namai. Viešbučio savininkė Violeta Mosčinskienė. Prieš metus direktorės pareigas savininkė Vioteta Mosčinskienė perleido Ingridai Galiauskaitei.

Viešbutis „e-GuestHouse“ savo svečiams siūlo keturių skirtingų klasių kambarius, kurie skiriasi savo dydžiu bei estetine išvaizda: vienviečiai kambariai, dviviečiai kambariai, dviviečiai kambariai su virtuvėlėmis, trivietis kambarys, apartamentai ir vip apartamentais. Visuose kambariuose yra dušas su vonia, tualetas, oro kondicionavimo sistema, belaidis internetas, telefonas, televizorius, palydovinė televizija, stalas, šaldytuvas, seifas, plaukų džiovintuvas. Kai kuriuose dviviečiuose kambariuose ir apartamentuose yra įrengta mini virtuvėlė, o „Vip“ apartamentai turi atskirai užsidarančius kambarius, balkoną ir masažinę vonią. Papildomai pageidaujant į kambarį pristatomi lygintuvas ir lyginimo lenta.

Kontinentinius pusryčius: karšti ir šalti patiekalai: kiaušiniai, įvairus mėsos ir sūrio pasirinkimas, daržovės, dribsniai, dešrelės , duona, bandelės, kava, arbata, vanduo, sultys, padažai ir t.t. Pagal pageidavimą gali būti iškeptas omletas arba išvirta košė. Pusryčiai yra pritaikyti ir vegetarams.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (3141 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karina
  • Viešbučio praktikos atskaita
    10 - 10 balsai (-ų)
Viešbučio praktikos atskaita. (2015 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-praktikos-atskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 04:36
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo