Viešbučio tipo įmonės steigimas


Viešbučio tipo įmonės steigimas djdjas. Esamos situacijos analizė. Apgyvendinimo įmonės tipas , kambarių skaičius bei paslaugos. Literatūra ir kiti informacijos šaltiniai.


Pateikti situacijos analizę, apgyvendinimo įmonės tipą bei patalpas esančias įmonėje.

Apgyvendinimo įmonė bus steigiami Kauno raj. Karmėlavoje, Panerio g. Ši vieta pasirinkta todėl, jog netoli yra oro uostas, gera geografinė padėtis, patogus susisiekimas viešuoju transportu su miesto centru.

Markevičiūtė, Norvaišienė (2015) pateikia du apgyvendinimo paslaugos apibrėžimus, pirmame apibrėžime apgyvendinimo paslaugos pateikiamos taip – tai visi patarnavimai, kurių reikia turistams apgyvendinti, o antras apibrėžimas pateikiamas taip - tai ekonominė veikla, kuria tenkinami nakvynės ir higienos poreikiai.

Apgyvendinimo įmonės tipas – svečių namai. Pasak Navickienė – Rudenko (2010), svečių namai tai įmonė, teikianti apgyvendinimo paslaugas ir patarnavimus, reikalingus turistams priimti, juose turi būti ne mažiau kaip 5 numeriai ir maitinimo ir poilsio paslaugos turėtų būti teikiamos specialiai įrengtose bendro naudojimo patalpose.

Svečių namuose bus įrengti 8 numeriai, iš kurių 6 numeriai yra dviviečiai, o kiti du apartamentai. Taip pat pirmame bei antrame aukšte įrengti vonios kambariai, rūsyje įrengta sauna. Šalia svečių namų bus įrengta 10 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Svečių namų klientams bus teikiama informacija apie autobusų/troleibusų tvarkaraščius, mieste esančius restoranus, kavines, barus, naktinius klubus, taip pat bus teikiama informacija apie kelionių agentūras, bankus, vaistines, parduotuves, didžiuosius prekybos centrus.

Viešbučio įregistravimas. Svečių namų tipas pasirinktas UAB, kadangi įstatinio kapitalo apmokėjimas yra mažesnis (2 500 tūkst.) palyginus su AB (40 000 tūkst.) tipo įmonėmis, taip pat uždaroji akcinė bendrovė turi svarbų privalumą – jos turtinė atsakomybė yra ribota: jos nariai atsako tik ta turto dalimi, kurią jie įnešė įsigydami akcijas. Norint įsteigti įmonę, reikia laikytis tam tikrų nustatytų normų, pagal kurias galima teisiškai vykdyti norimą veiklą. Visų pirmą, jei bendrovę steigia du ar daugiau asmenų yra sudaroma steigimo sutartis, o kai steigėjas yra tik vienas asmuo, tuomet yra sudaromas bendrovės steigimo aktas. Sekantis žingsnis ką steigėjai turėtų daryti, tai registro tvarkytojui pateikti prašymą dėl laikino juridinio asmens pavadinimo įtraukimo į registrą.

  • Microsoft Word 544 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1842 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Viešbučio tipo įmonės steigimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešbučio tipo įmonės steigimas. (2017 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-tipo-imones-steigimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 10:29
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo