Viešbučio ,,Vaivorykštė'' analizė


Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Tyrimo metodas. Ssgg analizė. Įmonės rinkodaros analizė. Išvados.

Visais laikais žmonėms keliaujant po įvariausias šalis ir vietoves prireikdavo pastogės kur galėtų trumpam apsistoti. Būtent todėl viešbučiai yra susiję su kelionėm, įvairiausiomis išvykom. Viešbutis tai įstaigą, kurios pagrindinė veikla – teikti nakvynę žmonėms ir kartu siūlyti paslaugas: maitinimo, relaksacijos paslaugas, pramogas ir kt.

Tyrimui atlikti pasirinkau dviejų žvaigždučių viešbutį ,,Vaivorykštė“. Tai 2011 metais renovuotas viešbutis, įsikūręs Šiaulių mieste. Pagal teikiamas paslaugas, tai apgyvendinimo įstaiga, teikianti apgyvendinimo kambariuose paslaugas įskaitant ir papildomas paslaugas. Tyrimu bus siekiama išsiaiškinti viešbučio trūkumus, galimus svečių poreikius ir pagrindinius klientų poreikius. Taip pat išsiaiškint ateityje galimus viešbučio patobulinimus, naujų pasiūlymų teikimus.

Tyrimo problema: Šiauliuose yra platus pasirinkimas apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių, kurios kunkuruoja tarpusavyje tam, kad pritrauktų kuo daugiau klientų. Tad kaip pritraukti kuo didesnį srautą klientų ir neprarasti esamų viešbučio ,,Vaivorykštė“ klientų.

Tyrimo tikslas: išsiaiškinti pagrindinius viešbučio klientų poreikius, kuriuos patenkinant būtų galima pritraukti didesnį klientų srautą ir išsaugoti esamus klientus.

Klientų poreikiams, pasitenkinimui, lūkesčiams matuoti yra taikomi įvairūs tyrimų metodai. Jie skirstomi į kokybinius ir kiekybinius. Mano naudojamas metodas priklauso kiekybiniam apklausos metodui. Apklausos – tai pakankamai greitas ir patogus tyrimo duomenų rinkimo būdas, leidžiantis atskleisti tiriamųjų nuostatas, vertybes, elgsenos bruožus. Atsižvelgiant į tyrimo dalyvių atsakymus, galima daryti išvadas apie galimas strategijas, siekiant tobulinti viešbučio verslą, siekiant didesnio klientų kiekio ir didesnio įmonės pelno.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 703 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (924 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Viešbučio ,,Vaivorykštė'' analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Viešbučio ,,Vaivorykštė'' analizė. (2015 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-vaivorykste-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:11
×