Viešbučio verslas


Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugų aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamosios rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Darbo jėga. Teikiamos papildomos paslaugos. Labai svarbu viešbutyje pasiūlyti ir papildomas paslaugas, pramogas, todėl planuojame įrengti sales, restoranus, kur būtų galimybė rengti įvairias šventes, pobuvius, konferencijas. Taip pat labai svarbu, kad klientai turėtu užsiėmimo viešbutyje, todėl įrengsime sporto salę, taip pat planuojame turėti baseiną, sukurinč vonia, pirtis, kvalifikuoti kosmetologai bei masažistai leis pasilepinti viešbučio gyventojams. 5. VADYBA. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Finansai. Pardavimo prognozė. Išlaidų prognozė. Prognozuojamas balansas. Literatūra.

Mano kuriama individuali įmonė - viešbutis ,,Lemahotel'' . Viešbučio patalpos yra perkamos, bendras plotas siekia 40 a. Čia dirbs apie 20 kvalifikuotų ir motyvuotų darbuotojų. Išsiskirsim iš kitų viešbučių pirmiausiai aptarnavimo kokybe, kainomis bei atliekamomis paslaugomis.Teiksime tokias paslaugas kaip apgyvendinimo paslaugos (visą parą), konsultavimas telefonu, SPA procedūros,įrengsime sporto sale, baseinus,pirtis,restoraną.Viešbutį planuojame įrengti labai modernų, bei skirsime didelį dėmesį reklamai.

Mūsų tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, plėsti savo viešbučių tinklą,tapti lyderiais, iš to gauti maksimalų pelną.

Viešbučiui atidaryti reikalingas pradinis kapitalas 300 tūkst. EU., tikimės, kad investicijos atsipirks po penkių metų.

Apgyvendinimo paslaugos yra viuomet reikalingos, ir pritraukia vartotojus. Žiūrint i dabartinę situaciją, matome, kad į Druskininkus atvyksta vis daugiau poilsiautojų bei verslininkų, kurie visuomet naudojasi apgyvendinimo paslaugomis, taip pat pasirinkome Druskininkus todėl, kad atlikus apklausas sužinojome, kad čia yra didžiausia viešbučių paklausa.

Vienas svarbiausiu mūsų žingsnių yra gerai pasirūpinti bei pasirinkti viešbučio vietą, kur žmonės tikrai lankytusi, sudaryti paslaugų kainas, atsižvelgiant į konkurentus. Susiduriame su didžiuliu skaičiumi konkurentų todėl mums svarbu pasidayti reklamą, kad žmonės sužinotų apie mus bei rekomenduotų kitiems. Žinoma, rizika didelė, ypač šiuo sunkmečiu, o ir konkurencija nemaža.

Mes pasirinkome miestą- Druskininkus, nes šis miestas yra vadinamas sveikatingumo bei gydymosi miestu, čia atplūsta pailsėti bei gydytis žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių.Druskininkuose yra apie 46 viešbučiai, tačiau mes tikime savo sėkme ir tikimės įsitvirtinti šiame versle, bei plėsti savo viešbučių tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje,

Viešbutį planuojame atidaryti 2018 metais, įregistruoti Druskininkuose.Pinigus ivestuosime iš jau turimų ir užsidirbtų pajamų ir skolinsimės iš banko. Viešbučiui pastatyti , jį irengti, nupirti visus reikiamus baldus bei daiktus savų pinigų mums nepakaks, todėl skolinsimės ir tikimės,kad jau po 5 metų gražinsime paskolas ir verslas pradės mums nešti pelną.

Viešbuęio pavadinimą sugalvojau siedamas jį su savo vardu bei pavardę, kadangi viešbučių yra labai daug, teko daug domėtis ir norimų pavadinimų ir panašių jau negalėjome rinktis, todėl sugalvojau kuo paprastesnį bei įsimenamą.

Viešbučio misija yra įgyvendinti sau užsibrėžtus tikslus , tapti konkurecingais Lietuvoje tarp kitų viešbučių, susirinkti savo pastovių klientų.Viešbutis nori tapti populiariu, todėl misija yra turėti kvalifikuotus darbuotojus taip užtikrinti aukštą paslaugų kokybę.

Reklama;pranešti apie save kuo daugiau žmonių, „būti matomiems“

Teikti tokias paslaugas, kad žmonės rekomenduotų mus kitiems;

Vykdyti klientų apklausas, spręsti klausimus, kad taptumėme dar geresniais;

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2688 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovile
  • Viešbučio verslas
    10 - 5 balsai (-ų)
Viešbučio verslas. (2015 m. Liepos 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-verslas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:43
×