Viešbučio verslo idėja


Verslo idėja ir esmė. Verslo vizija. Verslo misija. Įmonės vertybės. Verslo tikslai ir uždaviniai.Marketingas Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Reklama. Gamybos planas Įrengimai. Finansinis planas Finansavimo šaltiniai. Pajamų ir išlaidų planas. Projekto atsipirkimo laikas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


Idėja yra sukurti viešbutį gamtoje su stikliniu kupolu vietoje stogo ir sienų. Norima padaryti lyg gyvenimą pačioje gamtoje, tik su visais patogumais. Tai labai puikus variantas žmonėms, kuriems yra sunkiau ištrūkti iš savo komforto zonos, tačiau jie vis tiek nori kažko naujo.

„Kupolas“ bus įsteigta 2019m. lapkričio 15 dieną, o oficialiai atidaryta bus 2019m gruodžio 31 dieną. Viešbučio vieta bus Ukmergės apskritis, Kurėnų kaimas. Šia vietą pasirinkome dėl įspūdingos gamtos, netoliese esančio Kurėnų ežero ir patogaus susisiekimo su kitais miestais.

Dirbti šiame viešbutyje bus samdomi tik profesionalūs, savo darbą išmanantys bei kvalifikuoti darbuotojai – valytojai, apsauga, virėjai, padavėjai, barmenai ir t.t. Bus užtikrinta aukščiausia aptarnavimo ir komforto klasė nuo A iki Z.

Verslo idėja – įgyvendinti užsibrėžtą tikslą ir toliau ji tobulinti visose srityse be išimties.

Kuriamo viešbučio „Kupolas“ verslo esmė – atidaryti viešbutį, kuris būtų išskirtinis ir paklausus, bei trauktų žmones iš įvairiausių pasaulio vietų. Suteikti klientams aukščiausios kokybės viešnagę, bei aptarnavimą. Ateityje galbūt (jeigu verslas bus sėkmingas) plėsti „Kupolą“ daugiau Lietuvos vietų.

Teikti geriausias ir kokybiškiausias paslaugas vartotojams. Kad paslaugų kokybė atitiktų kiekvieno žmogaus lūkesčius.

Įmonės vertybės. Vertybės - tai tam tikros grupės moralinės nuostatos, pagal kurias grupė gyvena, dirba, kuria organizaciją.

Teikti kokybiškas paslaugas bei ateityje gauti pelną, kuris padės plėsti įmonės veiklą;

Verslo sritis – apgyvendinimo sektorius, t.y. galimybė laikinai apgyvendinti žmones, teikti kokybišką maistą, užtikrinti aukščiausios klasės aptarnavimą, palikti neišdildomus įspūdžius.

Viešbutis bus įkurtas Ukmergės apskrityje, Kurėnų kaime. Šią vietą pasirinkome, nes geras susisiekimas su kitais miestais, patraukli gamta, rami vieta užmiestyje.

Rinkoje įsitvirtinti nebus labai sunku, nes žmonėms nuolat norisi kažko naujo, tad mūsų teikiamos paslaugos turėtų būti paklausios , tačiau kur kas sunkiau bus pralenkti kitus viešbučius, kurie jau yra nuo seniau įsitvirtinę rinkoje ir turintys pastovų klientų ratą. Viešbučiai Vilniuje, Kauna, Klaipėdoje yra labai populiarūs, tačiau ne visi gali pasiūlyti išskirtinį komfortą, aptarnavimą, bei, žinoma, vaizdą. Viešbutyje „Kupolas“ bus tik aukščiausios klasės įranga, baldai. Kvalifikuoti darbuotojai. Būtent tuo ir sieksime ne tik įsitvirtinti rinkoje, bet ir tapti stipriais konkurentais kitiems Lietuvos viešbučiams.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1611 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karina
  • Viešbučio verslo idėja
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešbučio verslo idėja . (2017 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-verslo-ideja.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 10:28
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo