Viešbučio verslo paslaugų plėtra


Viešbučio paslaugų verslo plėtra viešbutyje žuvėdra. Santrauka. Summary. Įvadas. Viešbučių paslaugų ir jų plėtros analizė teoriniu aspektu. Viešbučių rinkos įvairovė. Viešbučių teikiamos paslaugos ir jų organizavimas. Paslaugų plėtros tikslingumo teorinis pagrindimas. Viešbučio „ţuvėdra“ veikla ir teikiamos paslaugos. Viešbučio „Ţuvėdra“ veikla ir vieta Ignalinos miesto apgyvendinimo įmonių tarpe. Viešbučio „Ţuvėdra“ teikiamos paslaugos. Viešbučio „Ţuvėdra“ veikla, siekiant patobulinti teikiamas paslaugas. Viešbučio „ţuvėdra“ paslaugų plėtros tyrimas. Tyrimo organizavimas. Paslaugų viešbutyje tobulinimo ir plėtros poreikis. Paslaugų tobulinimo ir plėtros kryptys viešbutyje. Išvados. Pasiūlymai. Naudota literatūra. Priedai.

Daugelio darbų autoriai teigia, kad pelningai veikti gali tos paslaugų įmonės, kurios nuolatos kuria ir diegia naujas paslaugas. Patirtis rodo, kad neretai diegiant naujas paslaugas lūkesčiai nepatenkinami, kad tik argumentuotai diegiamos naujos paslaugos daţniau pasiekia sėkmę (Bivainis, Drejeris, 2007), todėl darbo autorė pritaria, kad prieš pradedant kurti naujų paslaugų projektus yra būtina išsamiai planuoti bei analizuoti sąnaudas, riziką ir pasekmes.

Baigiamojo darbo objektas – viešbučio paslaugų plėtra.

Šio darbo tikslas – išanalizuoti viešbučio „Ţuvėdra“ teikiamas paslaugas ir numatyti paslaugų tobulinimo ir plėtros kryptis.

Pirmoje darbo dalyje išnagrinėtas viešbučių teikiamų paslaugų verslas ir jo plėtros tikslingumas teoriniu aspektu, antroje - išanalizuotos viešbučio „Ţuvėdra“ teikiamos paslaugos, trečioje - ištirtas viešbučio „Ţuvėdra“ paslaugų plėtros poreikis ir numatytos paslaugų tobulinimo ir plėtros kryptys.

Tyrimo charakteristika. Viešbutyje „Ţuvėdra“ paslaugų tobulinimo ir plėtros poreikiui bei kryptims nustatyti buvo naudota anketinė apklausa raštu. Apklausa vykdyta 2013 balandţio 1 d. – 29 d. Apklausoje dalyvavo 67 respondentai – viešbučio svečiai.

Tyrimo rezultatai parodė, jog viešbutyje reikia tobulinti paslaugas viešbučio kambariuose, teikiant pusryčius svečiams, viešbučio restorane, konferencijos salėje bei mini relaksacijos centre. Nustatyta, jog reikalinga diegti naujas paslaugas kambariuose, restorane bei įvairias pramogas viešbutyje ir jo teritorijoje. Tyrimas darbo autorei leido pateikti konkrečius pasiūlymus viešbučio savininkams dėl paslaugų tobulinimo ir naujų paslaugų diegimo viešbutyje.

Baigiamojo darbo praktinis reikšmingumas ir pritaikymo galimybės Atliktas tyrimas svarbus viešbučio „Ţuvėdra“ savininkui, personalui bei šia tema besidomintiems asmenims.

  • Adobe PDF 752 KB
  • 2015 m.
  • 49 puslapiai
  • Universitetas
  • Jurgita
  • Viešbučio verslo paslaugų plėtra
    8 - 1 balsai (-ų)
Viešbučio verslo paslaugų plėtra. (2015 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-verslo-paslaugu-pletra.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 10:28
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo