Viešbučio verslo planas


Viešbučio steigimas. Verslo planas viesbutis. Viesbutis verslo planas. Viesbucio steigimo planas. Verslo planas viesbuciui. Viešbučio verslo organizavimas. Viešbučių tikslinė rinka. Viešbučių verslo organizavimas. Verslo planas viesbutyje. Viešbučio finansiniai ištekliai.

Viešbučio verslo planas - kursinis darbas. Įvadas. Santrauka. Verslo idėjos pristatymas. Verslo idėja. Pasirinktos verslo rinkos apžvalga. Viešbučio verslo steigimas, organizavimas ir ištekliai. Teisinis veiklos reglamentavimas. Verslo steigimas. Verslo organizavimas. Reikalingi materialūs ištekliai. Viešbučio personalas. Marketingo sprendimai. Tikslinės rinkos. Marketingo sprendimai. Finansinis pasirinktos idėjos įgyvendinimo pagrindimas. Rizikos įvertinimas. Išvados. Naudota literatūra.

Nors yra gana stipriai išplėtota pramogų ir laisvalaikio praleidimo paslaugų sfera, tačiau tai tokia sritis, kurią galima dar tobulinti. Juk kiekvienas po sunkios darbo dienos, tik ir svajoja apie poilsį ar įdomesnį laisvalaikio praleidimo būdą. Kad ir kaip vertintumėte miesto patogumus, tačiau širdis vis tiek kartais traukia į gamtą. Pagrindinis mūsų steigiamo viešbučio veiklos tikslas – įgyvendinti verslo idėją, įsitvirtinti rinkoje, padengti išlaidas ir gauti kuo didesnį pelną, teikiant kuo aukštesnės kokybės paslaugas bei aptarnavimą.

Mūsų darbo tikslas: aprašyti pasirinktą verslo idėją ir jos vystymosi galimybes Lietuvos rinkoje.

Darbo uždaviniai:

1.aprašyti verslo idėją ir apžvelgti jos rinką, ir konkurentus;

2.išanalizuoti viešbučio steigimo galimybes, organizavimą ir reikalingus išteklius;

3.pasirinkti tikslinę rinką ir jai pritaikyti konkrečius marketingo sprendimus;

4.atlikti viešbučio trejų metų prognozuojamą finansinės veiklos analizę;

5.įvertinti galimą riziką.

Darbo metodai: antrinių duomenų, norminių dokumentų, statistinių duomenų, įvairių straipsnių analizė. Viešbučio verslo planas.

Mūsų viešbutis bus pastatytas ir rinkai pristatytas kaip viešbutis, kuris propaguoja gerą vadybos modelį ir aukštus svetingumo standartus, taip pat prieinamas kainas. Išskyrėme ir atitinkamas vartotojų grupes, kurios naudosis mūsų teikiamomis paslaugomis: įvairaus amžiaus poilsiautojai, užsienio turistai, įvairios įstaigos, vietiniai gyventojai, sporto paslaugų mėgėjai ir gamtos mylėtojai.

  • Microsoft Word 5398 KB
  • 2012 m.
  • 51 puslapis (10562 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ausra
  • Viešbučio verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Viešbučio verslo planas. (2012 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbucio-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:14
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo