Viešbučių darbo organizavimas


Viešbučių darbo organizavimo konspektas. Viesbuciu oganizavimo principai. Laisvalaikio organizavimo viesbuciuose.

Svetingumo esmė. Ih&ra - tarptautinė viešbučių ir restoranų. Hotrec. Aeht - es viešbučių ir turizmo mokyklų. Žaliųjų viešbučių asociacija. Lvra- lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Lietuvoje viešbučius turi šie tarptautiniai tinklai. Viešbučiai grupuojami pagal dydį. Pagal vietą. Pagal kokybės lygį. Liukso klasės viešbučius. Pagal nuosavybės ir valdymo formą. Viešbučius prie magistralinių kelių, priemiesčio viešbučius.

Svetingumo esmė yra „geras rūpinimasis svečiais, o svetingumo verslas - tai visos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas svečiams teikiančios įmonės.

-Šveicaras C. Ritz ir amerikietis E. M. Statleris buvo viešbučių verslo fanatikai. Statleris pasakė „klientas visada teisus“.

-IH&RA - tarptautinė viešbučių ir restoranų asociacija, vienintelė pasaulinė organizacija, atstovaujanti apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų sektorių. Tai pelno siekianti organizacija kurią valdo direktorių tarybą. Veiklos kryptys: kontroliuoja ir tikrina tarptautines turizmo organizacijas, pristato ir tikrina interesus rengiant teisinius aktus, gina sektoriaus įstaigų teises, kuria sektoriaus įvaizdį, sprendžia sektoriaus ir jo narių problemas.

  • Turizmas Špera
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (790 žodžiai)
  • Lina
  • Viešbučių darbo organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešbučių darbo organizavimas. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciu-darbo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:42
×