Viešbučių palyginimas (2)


Savo projektui pasirinkau du viešbučius. Park Inn by Radisson. Old Mill Conference. Old Mill Conference - svečiams siūloma apsistoti erdviuose ir jaukiuose numeriuose su oro kondicionieriais, gražiu vaizdu pro langą, su aptarnavimu kambariuose bei mini barais. Viską apibendrinant galime daryti išvadą jog abu viešbučiai turi savo privalumus. Kambarių palyginimas. Kainos viešbučiuose galima sakyti vienodos. Registratūra. Kalbant apie registratūrą, abu viešbučiai siūlo panašias paslaugas fakso/kopijavimo paslaugos, visą parą dirbanti registratūrą, anglų, rusų, vokiečių kalbomis kalbantys darbuotojai. Restoranas. Šių viešbučių restorano maisto kokybė yra panaši. Konferencijų salės. Konferencijų salių yra daugiau Park Inn viešbutyje , tačiau daugiau žmonių vienoje salėje telpa Old Mill viešbutyje. Išvada. Taigi, viską apibendrinant, galime sakyti, kad abu viešbučiai turi savo privalumus ir trūkumus.


Mano projekto uždavinys: sulyginti du viešbučius , tame pačiame mieste klaipėdoje, tokio pat lygio(t.y. 3 žvaigždučių viešbučiai), bet skirtingose vietose (vienas miesto širdyje senamiestyje, kitas atokiau).

Park Inn Klaipėda siūlo puikius, moderniai įrengtus kambarius su nepakartojamu vaizdu į Kuršių marias. Šis viešbutis siūlo verslo klasės kambarius, kurie puikiai tinka verslo reikalais atvykusiam keliautojui. Šie kambariai turi ne vien standartinių kambarių ypatybes, bet siūlo ir tokių papildomų patogumų kaip chalatas, sofa-lova, kavos ir arbatos rinkiniai, taip pat yra kompiuteris. Šiame viešbutyje yra kambarių rūkantiems ir pritaikytų žmonėms su negalia. Taipogi, yra galimybė turėti augintinį. Tačiau viešbučio kambariuose nėra oro kondicionierių, nei mini barų, nei aptarnavimo kambariuose.

  • Turizmas Analizė
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (536 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedr
  • Viešbučių palyginimas (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešbučių palyginimas (2). (2016 m. Birželio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciu-palyginimas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 08:27
×