Viešbučių restorainai, jų paskirtis ir darbo ypatumai


Viesbuciu paskirtis. Viesbuciu ypatumai ir tipai.

Viešbučių restoranai, jų paskirtis ir darbo ypatumai. Restorano apibrėžimas Istorija Restorano. Restorano apibrėžimas. Restoranas - maitinimo įstaiga. Istorija. Maitinimas kaip verslas jau minimas antikos laikais. Restorano paskirtis viešbutyje. Viešbučiuose šalia apgyvendinimo paslaugų svarbią vietą užima maitinimo organizavimas. Restorano paskirtis yra tinkamas svečių vaišinimas kokybiškais ir skaniais patiekalais. Eksterjeras. Tai vienas iš. Interjeras. Svečių aptarnavimo salės interjeras turi būti estetiškas ir funkcionalus. Valgiaraštis. Tai - patiekalų, kuriuos gali pasiūlyti viešbučio restoranas. Viešbučio Europa Royale. Viešbutis daniela. Pirmajame DANIELA viešbučio aukšte veikia 80 vietų restoranas. Viešbučio restoranas teikia tam tikros rūšies paslaugas – maisto ir gėrimų tiekimas į kambarius. Šaltiniai.

Viešbučių restoranai, jų paskirtis ir darbo ypatumai.

Restorano apibrėžimas Istorija Restorano paskirtis viešbutyje Eksterjeras Interjeras Valgiaraštis Europa Royale Kaunas Viešbutis DANIELA Darbo ypatumai Šaltiniai.

Pirmajame DANIELA viešbučio aukšte veikia 80 vietų restoranas. Čia, jaukioje aplinkoje, viešbučio svečiai galės smagiai praleisti laiką, pasivaišinti nacionalinės ir europietiškos virtuvės patiekalais. Gausus vyno rūšių pasirinkimas, įvairus restorano meniu. Rytais čia visada ras puikius pusryčius. Taip pat svečiams siūlomi sotūs verslo pietūs, priešpiečiai, įvairūs užkandžiai. Elegantiška restorano DANIELA aplinka atitiks išrankiausio svečio skonį.

Viešbučio restoranas teikia tam tikros rūšies paslaugas – maisto ir gėrimų tiekimas į kambarius, padavėjai svečius aptarnauja ir kambariuose , konferencijų salėse ar pobūviuose.

  • MS PowerPoint 1326 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (540 žodžiai)
  • Ugne
  • Viešbučių restorainai, jų paskirtis ir darbo ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Viešbučių restorainai, jų paskirtis ir darbo ypatumai. (2015 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciu-restorainai-ju-paskirtis-ir-darbo-ypatumai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 06:01
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo